Telekomy

Nowa oferta dla małych i średnich firm od Play

GU
Grzegorz Ułan
0

Telekomy w Polsce rzadko komunikują zmiany w ofertach dla firm, tym bardziej choćby z ciekawości nawet, polecam przyjrzeć się nowej propozycji dla małych i średnich firm od Play. Na blogu Play pojawił się dziś komunikat o udostępnieniu dwóch nowych planów, a mianowicie Biznes Box Ultra i Standard dla Firm.

Biznes Box Ultra - oferta dla firm od Play

Pierwsza opcja Biznes Box Ultra skierowana jest dla firm potrzebujących większego transferu danych. Od teraz będzie go dwa razy więcej niż w poprzedniej wersji, czyli 20 GB, po osiągnięciu których prędkość transferu ograniczona będzie do 1 Mb/s. Oczywiście w pakiecie są nielimitowane rozmowy do wszystkich oraz wiadomości SMS/MMS.

Dodatkowo w każdym planie, do karty SIM do telefonu dostaniemy kartę, którą możemy włożyć do routera WiFi i korzystać z internetu mobilnego w biurze. Limit ustalono tu na 200 GB w miesiącu, również z lejkiem 1 Mb/s po wykorzystaniu tego limitu.

Ceny? Za jedną kartę do telefonu i routera zapłacimy 50 zł miesięcznie, przy dwóch kartach 75 zł, a przy trzech 90 zł. Każda kolejna dokupiona karta, kosztować nas będzie 20 zł lub 15 zł, jeśli zakupimy ich więcej niż 9. Maksymalna liczba kart, którą można tak zamówić ustalona została na 29 sztuk.

Standard dla Firm - oferta dla firm od Play

Firmy, które nie potrzebują internetu mobilnego w biurze mogą skorzystać z drugiej opcji Standard dla Firm. Jest tańsza o 15 zł przy zamówieniu jednej karty, przy dwóch cena abonamentu wynosi 60 zł, a przy trzech kartach SIM 85 zł. Przy zamówieniu od 4 do 8 kart zapłacimy za każdą kolejną 18 zł, a od 9 do 29 - 12 zł.

W każdym planie mamy nielimitowane rozmowy na telefony stacjonarne i komórkowe, podobnie SMS-y/MMS-y, a transfer danych z limitem 15 GB na każdej karcie SIM. Zarówno w Biznes Box Ultra i Standard dla Firm rozmowy i internet w roamingu na terenie UE dostępne są bez dodatkowych opłat. Oferta dostępna jest od dziś, czyli od 7 czerwca we wszystkich kanałach sprzedaży Play.

Źródło: Play.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu