Telekomy

Nowa oferta dla firm od Virgin Mobile

Grzegorz Ułan
Nowa oferta dla firm od Virgin Mobile
15

Wprawdzie w Virgin Mobile można było wcześniej wziąć numer na firmę, otrzymać fakturę itd., ale nie komunikowali tego zbytnio, raczej nastawiając się na ofertę dla klientów indywidualnych. Teraz postanowili stworzyć dedykowaną biznesowi ofertę i muszę powiedzieć, że wygląda to ciekawie.

Przede wszystkim można w niej łączyć się w grupy, podobnie jak w ofercie indywidualnej, którą opisywałem Wam w tym wpisie: Nowa oferta Virgin Mobile dla grup, w której można było dobrać do czterech numerów, z tym że w ofercie biznesowej na jednej fakturze mogą znaleźć się 4 numery podstawowe, do których można dobrać te cztery numery dodatkowe. Łącznie wiec może to być aż 20 numerów. Czyli idealna opcja dla małych i średnich firm, zwłaszcza, że oprócz numeru podstawowego pozostałe można dobrać za połowę ceny.

Zobaczmy najpierw jak wygląda oferta podstawowa dla jednego numeru.

Mamy tu trzy plany, Plan 1 za 15,45 zł+VAT to nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i SMS-y oraz 3 GB transferu danych. Plan 2 za 23,58 zł+VAT, gdzie dochodzą nielimitowane rozmowy na stacjonarne, MMS-y oraz 8 GB transferu danych i Plan 3 za 31,71 zł z 15 GB transferu.

Teraz jeśli chcemy dobrać do tego dodatkowe numery, każdy z nich dostaniemy za połowę ceny, niezależnie od wybranego planu. Warunkiem jest, aby numer podstawowy był co najmniej w Planie 2.

Reasumując, jeśli potrzebujemy maksymalną ilość kart w firmie, czyli 20 przy minimalnym koszcie, zakupić trzeba będzie 4 numery w Planie 2 za 23,58 zł i dobrać do nich 4x4 numery w Planie 1 za 7,72 zł, co da koszt za wszystko 217,84 zł+VAT.

Umowa zawierana jest na czas nieokreślony, można ją zerwać z miesięcznym okresem wypowiedzenia, a w trakcie trwania umowy można zmienić wybrane Plany na inne. Oferta dostępna jest na dedykowanej firmom stronie Oferta dla firm w Virgin Mobile.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu