Telekomy

100 GB i nielimitowane rozmowy w Orange na kartę za darmo przez 3 miesiące

Grzegorz Ułan
100 GB i nielimitowane rozmowy w Orange na kartę za darmo przez 3 miesiące
15

Nie kończy się wyścig operatorów po nowych klientów w ofertach na kartę. Zaledwie kilka dni temu pisaliśmy Wam o bonusach za przejście do Play na kartę, dziś podobną ofertę zaprezentował Orange.

Dla przypomnienia w Play przy przejściu na kartę możecie liczyć na 500 zł do wykorzystania na krajowe rozmowy, SMS-y i MMS-y i 50 GB danych - bonus ważny 5 miesięcy oraz rok ważności konta.

Orange trochę inaczej skonstruował swój bonus, bo tu dostaje go osoba która przechodzi do Orange spoza sieci oraz osoba, która ją namówiła do przejścia. Bonus to 3 miesiące za darmo, 100 GB transferu oraz nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci.

Co trzeba zrobić, by odebrać bonus? Osoba polecająca musi wysłać bezpłatnego SMS-a na numer 80156 z numerem osoby, która przechodzi do oferty na kartę w Orange, ta ma 30 dni na przeniesienie numeru, po udanym transferze obojgu zostanie przyznany wspomniany wyżej bonus.

Dodatkowe informacje znajdziemy w regulaminie. Przede wszystkim osoba, która przenosi numer do Orange, nie może być abonentem oferty na kartę w Orange do czasu zgłoszenia przez osobę polecającą. Co ważne osoba zapraszająca może zgłosić 5 takich numerów, za każdy otrzyma taki sam bonus, który zsumuje się z pozostałymi. Podobne prawo otrzyma osoba zaproszona, która również będzie mogła zapraszać kolejne osoby i otrzymać dodatkowe wartości bonusów.

Tak więc robi się nam całkiem ciekawy łańcuszek, dzięki któremu może wpaść Orange pokaźna liczba nowych numerów w bazie. Promocja już obowiązuje i potrwa do 14 listopada 2017. Szczegóły oferty znajdziecie na specjalnej stronie - bezlimitunakarte.pl

Źródło: Blog Orange.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu