Polska

Nowa Gazeta.pl czyli który portal wygląda najlepiej ? (ankieta)

Grzegorz Marczak
Nowa Gazeta.pl czyli który portal wygląda najlepiej ? (ankieta)
20

Gazeta.pl przeszła kolejny lifting strony głównej portalu (zapowiadany wcześniej poprzez publiczne testy). Moim zdaniem bardzo dobre i w niektórych elementach dość ciekawe zmiany. Przede wszystkim zrezygnowano z zakładek w głównych newsach (tych z dużym zdjęciem) zaraz pod topem (cały czas można je...

Gazeta.pl przeszła kolejny lifting strony głównej portalu (zapowiadany wcześniej poprzez publiczne testy). Moim zdaniem bardzo dobre i w niektórych elementach dość ciekawe zmiany. Przede wszystkim zrezygnowano z zakładek w głównych newsach (tych z dużym zdjęciem) zaraz pod topem (cały czas można je zobaczyć na Onet i Interia). Mam nadzieję, że zmianie tej towarzyszy również wywalenie z tego miejsca newsów z kategorii plotek, life style itp.

Kolejna zmiana, która mi się podoba to poprawienie środkowej kolumny z informacji. Sekcja ta stała się jeszcze bardziej przejrzysta i wzbogaciła się o nowe kategorie tematyczne jak wiadomości lokalne, życie i styl itp. Nie można też nie zauważyć wyróżnienia w portali wyszukiwarki w której dzięki podpowiedzi łatwiej będzie nam przeszukiwać różne serwisy Agory. Generalnie moim zdaniem zmiany na plus.

Gusta jednak są różne - bardzo jestem ciekawy, który według was portal wygląda najlepiej ( wszystkie z nich przeszły mniejsze lub większe zmiany swoich stron głównych w ostatnich 2 latach). Zapraszam do krótkiej i szybkiej ankiety:

[poll=24]

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu