Startups

w3portfolio.pl - ludzie od projektów.

Grzegorz Marczak
w3portfolio.pl - ludzie od projektów.
14

Jednym z większych problemów przy rozpoczynaniu własnego biznesu w internecie jest znalezienie współpracowników. Gdzie znaleźć dobrych zaufanych specjalistów, jak sprawdzić ich referencje, a może chcielibyśmy zatrudnić kogoś kto pracował przy serwisie A lub zrobił stronę B? Dobór ludzi to sprawa...

Jednym z większych problemów przy rozpoczynaniu własnego biznesu w internecie jest znalezienie współpracowników. Gdzie znaleźć dobrych zaufanych specjalistów, jak sprawdzić ich referencje, a może chcielibyśmy zatrudnić kogoś kto pracował przy serwisie A lub zrobił stronę B?

Dobór ludzi to sprawa kluczowa i powinno się poświęcić jej jak najwięcej czasu. Nowo powstały serwis w3portfolio.pl może pomóc nam nieco z uporaniem się z tym problemem. Jest to miejsce, w którym możemy budować własne portfolio poprzez pokazanie przy jakich serwisach internatowych pracowaliśmy i jaka była nasza rola podczas projektu.To co tak naprawdę spodobało mi się w tym serwisie to trochę odwrócony sposób na znalezienie kodera, grafika czy menadżera projektu. Zamiast koncentrować się na kompetencjach czy umiejętnościach możemy szukać ludzi poprzez serwis czy projekt jaki prowadzili. Załóżmy więc, że szukam grafika do Antyweb.
Zaczynam poszukiwania od zakładki serwisy, wybieram kategorię blogi i mam listę wraz z screenami. Powiedzmy, że podoba mi się praca jaką ktoś wykonał przy salon24.pl (serwis blogowy) - wklikuję się i widzę osoby jakie były zaangażowane w tworzenie tego serwisu oraz ich rolę.

w3portfolio.pl ma też być serwisem tworzącym społeczność pasjonatów i profesjonalistów skupionych w okół technologi. Szczerze mówiąc akurat budowanie serwisu społecznościowego może być dość trudne ale kto wie może uda się stworzyć taki niszowy Golden Line. Niezależnie jednak od pomysłów na społeczność mam nadzieję, że port folia będą się zapełniać i dzięki temu zyskamy całkiem przydatne narzędzie do poszukiwania pracowników i współpracowników.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

zleceniapraca