50

Notatki od Google już dostępne – poznajcie Google Keep

Nową usługę od Google, mającą stać się konkurencją dla Evernote zapowiadaliśmy Wam przedwczoraj, przed chwilą ujrzała właśnie światło dzienne i jakoś, w pierwszych odczuciach, nie zapowiada się zbyt rewelacyjnie. W wersji przeglądarkowej to zwykły interfejs do gromadzenia notatek, obrazów oraz list zadań wyróżnionych kolorami, czyli można spodziewać się zastąpienia tą usługą obecnego Google Task. O […]

fsc_Google_Keep_Aplikacje_Android_w_Google_Play
Nową usługę od Google, mającą stać się konkurencją dla Evernote zapowiadaliśmy Wam przedwczoraj, przed chwilą ujrzała właśnie światło dzienne i jakoś, w pierwszych odczuciach, nie zapowiada się zbyt rewelacyjnie.

W wersji przeglądarkowej to zwykły interfejs do gromadzenia notatek, obrazów oraz list zadań wyróżnionych kolorami, czyli można spodziewać się zastąpienia tą usługą obecnego Google Task.

lista

O wiele ciekawiej zapowiada się wersja mobilna, gdzie możemy przekształcać notatki głosowe na tekst. Na więcej wrażeń przyjdzie poczekać po wstępnych testach, ale jak na pierwsze wrażenie to naprawdę bardzo mizernie to wygląda.

Google Keep dostępne jest pod adresem https://drive.google.com/keep/ oraz jako aplikacja mobilna w Google Play.