Smartfony

Nokia 8.1 Plus z dziurą w ekranie wygląda całkiem nieźle

Paweł Winiarski
Nokia 8.1 Plus z dziurą w ekranie wygląda całkiem nieźle
3

Zgodnie z przewidywaniami analityków, blogerów, dziennikarzy i wróżących z fusów - 2019 rok będzie należał do ekranów z dziurami. Oto Nokia 8.1 Plus.

Mamy wyciek materiałów dotyczących smartfona Nokia 8.1 Plus, który ma pojawić się na rynku w tym roku. Sprzęt ma rzekomo otrzymać ekran o przekątnej 6,22 cala, zamiast notcha będzie posiadał dziurę w lewym górnym rogu wyświetlacza. Dzięki temu udało się osiągnąć wąskie ramki wokół całego ekranu.

Na środku tylnego panelu dostaniemy podwójną kamerę z optyką ZEISS-a oraz diodę doświetlającą, do tego czytnik linii papilarnych zaraz pod tym zestawem. Nokia 8.1 będzie posiadać port słuchawkowy mini-jack 3,5 mm oraz port ładowania i przesyłania danych USB typu C. Sprzęt ma na starcie dostać Androida 9 Pie, będzie również w programie Android One.

Nokia najprawdopodobniej zapowie ten model już pod koniec lutego, na targach Mobile World Congress 2019 w Barcelonie. Będziemy tam, więc przywieziemy Wam zapewne zarówno zdjęcia, jak i materiał wideo dotyczący tego urządzenia.

źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu