Ciekawe strony

No dobra, jest w tym jakiś potencjał na ciekawy serwis. Co Wy myślicie?

Grzegorz Ułan
No dobra, jest w tym jakiś potencjał na ciekawy serwis. Co Wy myślicie?
15

Dziś rano wrzuciliśmy na Facebooka link do nowego serwisu wearther. Może niejako prześmiewczo, bez wiary w sens i powodzenie tego typu pomysłu, ale jeden z fanów, Hubert Walczyński, podsunął myśl, która zapewne przyświecała i jego twórcom. Sam serwis to aplikacja webowa i mobilna (działa w przegl...

Dziś rano wrzuciliśmy na Facebooka link do nowego serwisu wearther. Może niejako prześmiewczo, bez wiary w sens i powodzenie tego typu pomysłu, ale jeden z fanów, Hubert Walczyński, podsunął myśl, która zapewne przyświecała i jego twórcom.

Sam serwis to aplikacja webowa i mobilna (działa w przeglądarce na iOS i Androidzie), która po uruchomieniu strony i zezwoleniu na lokalizację wyświetla aktualną prognozę pogody wraz z propozycją odzienia, jakie powinniśmy przyodziać przy danej aurze.

Wykonanie tego projektu nie pozostawia wiele do życzenia. Jest ładnie, czysto i schludnie. Sporo jest też miejsca na dodatkowe moduły, na przykład... wyświetlające propozycje zakupowe dla prezentowanych ubrań. Wystarczy w podobnym tonie i konsekwencji w wyglądzie serwisu wykonać taki moduł i być może będzie to udany i przyszłościowy projekt z szansami na sukces.

Wielu z internautów, mimo termometru za oknem i ogólnej wzrokowej oceny pogody, przed wyjściem z domu i tak korzysta dodatkowo z internetowych prognoz pogody. Tutaj, w przypadku odpowiedniego doboru wybranych pozycji i ściśle wyselekcjonowanych ofert, można przygotować interesującą propozycje dla wielu takich użytkowników.

Dajcie znać, co o tym myślicie? A może macie też jakieś własne pomysły na dalszy rozwój tego typu projektu. Może to też Wam podsunie pomysł, na polską wersję takiego serwisu:).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

pomysł na startup