Ciekawe strony

Talent żyłą złota - sposób na internetowy biznes!

Tomasz Krela
Talent żyłą złota - sposób na internetowy biznes!
8

Każdy z nas posiada jakieś talenty albo chociaż predyspozycje do wykonywania pewnych czynności. Nie ma na świecie osoby, która nie byłaby dobra choć w jednej dziedzinie. Jednak wielu z nas skrzętnie skrywa swoje talenty, nie pokazując wszystkim wokół efektów naszej pracy i wyobraźni. Do odważnych św...

Każdy z nas posiada jakieś talenty albo chociaż predyspozycje do wykonywania pewnych czynności. Nie ma na świecie osoby, która nie byłaby dobra choć w jednej dziedzinie. Jednak wielu z nas skrzętnie skrywa swoje talenty, nie pokazując wszystkim wokół efektów naszej pracy i wyobraźni. Do odważnych świat należy i sądzę, że warto pokazać innym swoje mocne strony, zwłaszcza jeśli można przy okazji na tym zarobić. Chyba każdy z nas chce robić to, co lubi i jednocześnie na tym zarabiać. Czy to możliwe? Dzięki platformie Ezebee – owszem!

Internet jest cudownym miejscem, w którym możliwe jest wyrównywanie szans - nieważne gdzie mieszkasz, czy się zajmujesz w życiu itd., masz takie same szanse, aby zaistnieć w świecie jak miliony innych osób. Wybić się jest stosunkowo trudno, a gwiazdki internetu, jak sami wiemy, bardzo szybko przemijają i odchodzą w niepamięć. Internet za sprawą takich startupów jak Ezebee, pozwala pokazać nasze talenty i możliwości, dając nam okazję do zarabiania realnych pieniędzy.

Ezebee jest portalem, w którym każdy praktycznie od razu i bez problemu się odnajdzie. W skrócie rzecz ujmując jest to platforma dla wszystkich osób, które chcą zaprezentować swoje zdolności, usługi lub własne pomysły. Bardzo nie lubię słowa „showroom”, ale Ezebee do takich miejsc niestety należy. Po zarejestrowaniu się w serwisie, możemy stworzyć własny „showroom”, w którym będziemy prezentowali swoje produkty. Z jednej strony użytkownika uderza mnogość danych, jakie można umieścić w serwisie. Z drugiej strony nie czujemy się jednak zagubieni i przytłoczeni ogromem możliwości. Formularz prowadzi nas po nitce do kłębka. Jedno trzeba przyznać twórcom Ezebee - wykonali kawał dobrej roboty.

Gdy dodamy już do naszego konta przedmioty czy usługi, możemy wcielić się w rolę kupującego i przejrzeć rzeczy, jakie oferują nam inne osoby. Wyszukiwanie produktów może odbywać się przy pomocy określenia kategorii produktów, stylu, kraju pochodzenia czy też ich koloru – użytkownik powinien być zadowolony, gdyż zawsze znajdzie coś dla siebie. Każdy produkt możemy dodać do ulubionych, skometować, przypiąć do naszego profilu lub udostępnić w sieciach społecznościowych. Jednym słowem - klasyka gatunku.

Gdyby samo robienie zakupów było dla nas niewystarczające, możemy porozmawiać z innymi użytkownikami w ramach forum dyskusyjnego czy danej grupy społeczności Ezebee. Portal nie jest tylko platformą, gdzie można sprzedawać swoje własnoręcznie wykonane produkty, ale także portalem społecznościowym. Ezebee jest skierowany tak naprawdę do wszystkich użytkowników sieci - odnajdą tam zarówno młode mamy, fani sportu, a także amatorzy fotografii lub osoby szukające ciekawych rzeczy do dekoracji domu. Projekt utrzymuje się obecnie m.in. z dobrowolnych wpłat lub darowizn internautów, więc dodatkową zaletą Ezebee jest możliwość bezpłatnego korzystania z portalu.

Jak widać Ezebee to doskonałe miejsce na promocję swojej osoby, a także rzeczy, które wykonujemy i dzięki którym zarabiamy. Początkowo podchodziłem do tego projektu dość scepytcznie – teraz muszę przyznać, że jest to miejsce z dużym potencjałem. Dla wielu osób może stać się lepszym miejscem do promowania swoich talentów i zarabiania na nich, niż promocja poprzez Facebooka czy inne portale. Każdy może spróbować zarobić na własnych talentach, wystarczy tylko chcieć i konsekwentnie dążyć do celu. Być może za pośrednictwem Ezebee nasze hobby i pasje przerodzą się w prawdziwą żyłę złota?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

e-commerceShowroom