Felietony

NK wdraża "fajne"

Grzegorz Marczak
NK wdraża "fajne"
58

Ciekawa sprawa, bo Nasza Klasa..usp przepraszam NK wdraża testowo nowy widget, który nazwany został "fajne". Jest to oczywiście nic innego niż Facebookowe "like it", które przypomnę nie było pomysłem FB ale kupionego przez nich serwisu livestreamingowego FriendFeed Oto jak wygląda działający widg...

  Ciekawa sprawa, bo Nasza Klasa..usp przepraszam NK wdraża testowo nowy widget, który nazwany został "fajne". Jest to oczywiście nic innego niż Facebookowe "like it", które przypomnę nie było pomysłem FB ale kupionego przez nich serwisu livestreamingowego FriendFeed

  Oto jak wygląda działający widget (mam nadzieję, że działa). Zapraszam do "fajnowania" oczywiście jeśli macie konto na NK. Ja jeszcze takie posiadam i nie zamierzam go kasować - choć przyznam, że dawno do środka nie zaglądałem.

  Jeśli chodzi o funkcjonalność tego dodatku to działa on identycznie jak pierwowzór. Czyli jeśli ktoś klinie na 'fajne' na naszym blogu czy stronie www to informacja ta pojawi się również na NK. Sprawdziłem na szybko i niestety nie mogłem znaleźć informacji, że antyweb jest fajny :)

  Ciekawy jestem jak przyjmie się ta opcja wśród serwisów internetowych? Moim zdaniem NK obudziła się dość późno jeśli chodzi o tego typu dodatek. Liczyć się będzie natomiast docelowo jego efektywność, bo przecież autorom stron i blogów którzy instaluję tego typu widgety chodzi o przyciągnięcie ruchu. Jeśli natomiast NK nie będzie dobrym dostawcą użytkowników to taki widget szybko zniknie z stron internetowych.

  I niestety ale zakładam, że właśnie taki los spotka "fajne" - piszę niestety bo mimo zbiorowej fascynacji Facebookiem nadal trzymam mocno kciuki za rozwój NK (chociażby dlatego, że co chwila udowadnia specom od internetu że nie mają racji), które jak pokazują statystyki na razie bardzo stabilnie utrzymuje ruch.

  Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

  Więcej na tematy:

  nasza-klasaNK