Felietony

5 lat Antyweb w sieci!

Grzegorz Marczak
5 lat Antyweb w sieci!
51

27 marca 2006 roku na Antyweb pojawił się pierwszy wpis – oznacz to, że właśnie stuknęło mojemu blogowi okrągłe 5 latek! W poprzednich latach z okazji okrągłych rocznic pisałem o tym, co blog zmienił w moim życiu, o tym, że poznałem dzięki niemu ciekawy ludzi oraz o planach na przyszłość. Ile jednak...

27 marca 2006 roku na Antyweb pojawił się pierwszy wpis – oznacz to, że właśnie stuknęło mojemu blogowi okrągłe 5 latek! W poprzednich latach z okazji okrągłych rocznic pisałem o tym, co blog zmienił w moim życiu, o tym, że poznałem dzięki niemu ciekawy ludzi oraz o planach na przyszłość. Ile jednak można się powtarzać? :)

Każdy, kto jest czytelnikiem Antyweb mam nadzieję, że widzi czy i jak zmienia się to miejsce oraz czy mój zapał do pisania rośnie czy też maleje. Nie ukrywam natomiast, że mam apetyt na dużo więcej niż dzieje się w tej chwili. Dlatego też między innymi powstała baza startupów na startups.antyweb.pl i dlatego będą powstawać nowe rzeczy pod znakiem Antyweb.

Przez te 5 lat kilka rzeczy natomiast się nie zmieniło, jeśli chodzi o moje podejście do blogowania. Nadal uważam, że kluczem do tworzenia dobrego bloga jest konsekwencja i systematyczność. I to naprawdę nie jest trudne w realizacji o ile ma się do tego odpowiednie podejście i zapał.

Za te 5 lat w sieci chciałbym podziękować przede wszystkim czytelnikom, komentatorom oraz krytykom. Jest to i będzie zawsze największy motywator do dalszej pracy.

Za pomoc w prowadzeniu Antyweb należą się też podziękowania dla Pawła, Gniewomira, Szymona, Rafała i Jacka. Mniej lub bardziej regularnie zasilają oni Antyweb w „swój własny punkt widzenia” na świat startupów czy nowych technologii.

Ps. Ciekawy jestem ilu z was czyta AW od początku i czy są jeszcze takie osoby pośród obecnych czytelników?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

antyweb