24

Nju Mobile zwiększy pakiet transferu danych do 5 GB w opcji Jeden na wszystko za 39 zł

Zaledwie 4 dni temu Red Bull Mobile wprowadził zmiany w swojej ofercie z rachunkiem, a już dziś dochodzą nas słuchy, że podobny ruch wprowadzi Nju. Do tej pory, w opcji Jeden na wszystko za nielimitowane rozmowy, SMS-y/MMS-y i 2 GB transferu danych płaciliśmy 39 zł. Od 28 sierpnia dojdzie 3 GB, w ten sposób zrównując […]

Zaledwie 4 dni temu Red Bull Mobile wprowadził zmiany w swojej ofercie z rachunkiem, a już dziś dochodzą nas słuchy, że podobny ruch wprowadzi Nju.

Do tej pory, w opcji Jeden na wszystko za nielimitowane rozmowy, SMS-y/MMS-y i 2 GB transferu danych płaciliśmy 39 zł. Od 28 sierpnia dojdzie 3 GB, w ten sposób zrównując się z ofertą RBM. Informację tę potwierdzono jednemu z użytkowników na profilu Nju.

Oczywiście nadal Nju wygrywa elastycznością swojej oferty. Płacimy tylko wtedy, jeśli korzystamy z danej opcji. Jeśli, na przykład, nie wydzwonimy na stacjonarne 10 zł, płacimy tylko za tyle, za ile wykonaliśmy połączeń.

Screenshot 2015-07-24 at 14.28.51

Przy okazji warto wspomnieć o nowej opcji, którą Nju ostatnio wprowadził, a mianowicie Wszystko komórkowe za 29 zł, gdzie właśnie stacjonarne zostały rozdzielone do osobnego zliczania, jak na zrzucie powyżej. I za tę kwotę mamy nielimitowane rozmowy do sieci komórkowych, SMS-y/MMS-y oraz 2 GB transferu.

Wracając jeszcze do Jeden na wszystko dodam tylko, że opcja ta łączy się z Numerem dodatkowym za 9 zł. Więc, jeśli mamy kogoś do pary, będziemy mogli cieszyć się nielimitowanymi rozmowami do wszystkich, SMS-ami/MMS-ami oraz 2,5 GB transferu danych za 24 zł na numer.

A tak będzie wyglądało zestawienie ofert no limit w dostępnych abonamentach krótkoterminowych u naszych operatorów od 28 sierpnia.

Screenshot 2015-07-24 at 14.34.40