Telekomy

Red Bull Mobile przypomina o sobie – teraz za 39 zł no limit i 5 GB na transfer danych

Grzegorz Ułan
Red Bull Mobile przypomina o sobie – teraz za 39 zł no limit i 5 GB na transfer danych
58

Jeśli już zapomnieliście o Red Bull Mobile, to właśnie Play postanowił Wam przypomnieć o tej ofercie. W 2013 roku była to szybka odpowiedź Play na Nju Mobile od Orange. Od tego czasu niewiele się działo w tej sieci, jedynie drobne korekty cenowe i stopniowe zwiększanie pakietów danych. Ostatnia z...

Jeśli już zapomnieliście o Red Bull Mobile, to właśnie Play postanowił Wam przypomnieć o tej ofercie. W 2013 roku była to szybka odpowiedź Play na Nju Mobile od Orange. Od tego czasu niewiele się działo w tej sieci, jedynie drobne korekty cenowe i stopniowe zwiększanie pakietów danych.

Ostatnia zmiana to już konkretne liczby i trzy wersje oferty, z których każdy zainteresowany zmianą swojej sieci znajdzie coś dla siebie. Przede wszystkim w najdroższej opcji za 39 zł, oprócz nielimitowanych rozmów oraz nielimitowanych SMS-ów/MMS-ów znajdziemy aż 5 GB na transfer danych. Dodatkowo przez pierwsze 3 miesiące zapłacimy za to 9 zł.

To idealna opcja dla tych z Was, którzy nie mają pary do równie dobrej oferty Nju dla dwojga, gdzie za podobne parametry usługi zapłacimy 38 zł za numer. Nju wygrywa jeszcze elastycznością swojej oferty, jak wiemy w nju, jeśli nie korzystasz - nie płacisz.

Pozostałe dwa warianty przygotowano dla osób, które rozmawiają tylko po sieci, a wiadomości wysyłają korzystając z internetu za 9 zł oraz za 29 zł z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich. Oba plany z transferem danych 3 GB.

Przy okazji zachęcam do zapoznania się z naszymi zaktualizowanymi zestawieniami na inne oferty bez limitu oraz ofertami na internet mobilny.

Link do strony z ofertą.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hotmobile