PlayStation

Nike x Playstation. Nowy model obuwia inspirowany konsolą ma trafić do sprzedaży już w maju

Kamil Świtalski
5

Miłośnicy PlayStation 5 już wkrótce będą mogli nabyć obuwie inspirowane konsolą. Z logiem i elementami, które nie pozostawiają wątpliwości o jaki sprzęt chodzi.

Jeżeli trafiliście kiedyś na zestawy nowości dotyczące specjalnych edycji sportowego obuwia, to prawdopodobnie doskonale wiecie że tam kolaboracja goni kolaborację. Firmy regularnie łączą siły, a to inspirując się kształtami, a to wzorami, a to znowu kolorami. Nie dalej niż kilka tygodni temu do sprzedaży trafiła kolekcja butów Rebook z motywami Nintendo. Teraz czas na PlayStation 5! Problemy z dostępnością konsoli ani trochę nie ustają (a ceny zestawów z każdą ofertą stają się coraz bardziej kuriozalne), ale wkrótce będzie można przechadzać się w obuwiu inspirowanym nową konsolą Sony.

Zobacz też: Takie dziwne akcesoria do PS5 znalazłem na Aliexpress  

Nike PG 5 x PlayStation 5 — nowa edycja specjalna obuwia w kolorach Sony. Nie zabrakło też logo!

PG 5 to popularny model obuwia do koszykówki, który można dostać w wielu rozmaitych konfiguracjach kolorystycznych. Ba, w oficjalnym sklepie Nike można nawet stworzyć własne warianty. Kolekcja inspirowana PlayStation 5 będzie biało-niebieska, co... patrząc właśnie na uśpioną konstrukcję mieniącą się pomarańczowym światłem — wygląda nieco śmiesznie. Ale rozumiem, że inspirowane są one włączoną konsolą / jej menu. Niestety: wszystkich fanów rozmachu konstrukcji PS5 muszę rozczarować — w projekcie obuwia zabrakło w projekcie zamaszystych "skrzydełek". Na otarcie łez jest jednak logo PlayStation na języku, a także PS5: na podeszwie oraz z tyłu.

Obuwie ma trafić do sprzedaży jeszcze w maju. Cena nie jest jeszcze znana — ale "zwykłe" modele PG 5 kosztują około 500-530 złotych, więc istnieje spore prawdopodobieństwo, że tutaj będzie podobnie. Dla fanów marki rzecz godna uwagi, cała reszta... no cóż — prawdopodobnie znajdzie sobie biało-niebieskie obuwie bez dodatkowych logotypów, a jeżeli będzie im zależało na tym konkretnym modelu - stworzą własny projekt.

Źródło: Sneaker Files, @laceuphk

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu