Netflix

Nightflyers - nowy serial Netflixa na podstawie książki autora "Gry o tron" George'a R.R. Martina

Konrad Kozłowski
Nightflyers - nowy serial Netflixa na podstawie książki autora "Gry o tron" George'a R.R. Martina
9

No i doczekaliśmy się pierwszej zajawki nowego serialu sci-fi Netflixa. "Nightflyer", bo taki będzie nosić tytuł, to produkcja oparta o książkę "Wędrowcy" autorstwa George'a R.R. Martina, który stworzył "Grę o tron". Przyszłość, zagłada Ziemi i daleka przestrzeń kosmiczna. To zapowiada się naprawdę nieźle.

Już w połowie zeszłego roku wiadome było, że to Netflix przejął prawa do książki "Wędrowcy" George'a R.R. Martina, która ukazała się w latach '80. Skupia się ona na załodze statku "Wędrowiec" przemierzającego wszechświat w celu odnalezienia i przejęcia statku obcych. Po pewnym czasie okazuje się jednak, że sztuczna inteligencja odpowiedzialna za nawigację oraz kapitan, którego nikt z załogi nie poznał, mają nieco inne, mniej optymistyczne plany.

Pierwszy teaser nie pokazuje zbyt wiele, ale wprowadza nas już w ten pełen niepokoju nastrój towarzyszący kosmicznym podróżom. To będzie pełna niespodzianek, by nie powiedzieć pełna krwi podróż.

Nightflyers - nowy serial sci-fi od Netflix

Gretchen Mol (“Zakazane imperium") wystąpi w serialu jako Dr. Agatha Matheson. U jej boku pojawią się: Eoin Macken (“The Night Shift”) jako Karl D’Branin, David Ajala ("Szybcy i Wściekli 6”) jako Roy Eris, Sam Strike (“EastEnders”) jako Thale, Maya Eshet (“Teen Wolf: Nastoletni wilkołak”) jako Lommie, Angus Sampson (“Fargo”) jako Rowan, Jodie Turner-Smith (“Ostatni okręt") jako Melantha Jhirl oraz Brían F. O'Byrne (“Za wszelką cenę”) jako Auggie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu