Ciekawe strony

Niezależne forum publicystyczne - salon24.pl

GM
Grzegorz Marczak
1

Ostatnio wpadłem na bardzo ciekawe blogowisko o nazwie Salon24.pl. Jeśli ktoś z was lub czytać blogi o nieco wyższym poziomie niż te serwowane na popularnych portalach to gorąco zachęcam do czytania. Salon24 mianował się niezależnym forum publicystycznym – jest w tym lekka przesada, bo przeci...

Ostatnio wpadłem na bardzo ciekawe blogowisko o nazwie Salon24.pl. Jeśli ktoś z was lub czytać blogi o nieco wyższym poziomie niż te serwowane na popularnych portalach to gorąco zachęcam do czytania.

Salon24 mianował się niezależnym forum publicystycznym – jest w tym lekka przesada, bo przecież prawie każdy blog lub forum jest niezależny (prawie!). Salon24 na swoich łamach publikuje blogi takich osób jak np.: Rafał Ziemkiewicz, Kazimiera Szczuka, Jan Pospieszalski itp. Jest naprawdę, co poczytać i to na dobrym poziomie – jest prawica i lewica, jest równouprawnieni i emancypacja, jest też Leszczyński z swoimi przemyśleniami.

Sam serwis zrobiony jest bardzo gustownie, zarówno wygląd jak i kolorystyka pasuje do sloganu niezależnego forum publicystycznego. Ciekawy jestem czy salon24 będzie miejscem gdzie więcej osób z świata publicystyki zacznie pisywać ? – szczerze mówiąc jestem nieco zmęczony skakaniem z jednego blogowiska na drugie po to tylko aby poczytać ciekawe informacje.

Może idea skupienia wokół jednego serwisu ciekawych osobowości z świata dziennikarstwa, kultury, polityki ma sens ?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu