27

Nie rozumiem czemu mam się zgodzić na przesyłanie spamu od Lotu aby dostać fakturę?

Naprawdę dziwna sytuacja, kupowałem dziś bilety lotnicze. Umówmy się, że twórca procesu zakupowego w portalu Lotowski na żadnym kursie użyteczności nie był, ale nie o tym chciałem pisać. Po zakupie biletu potrzebował faktury za tę transakcje. Szybko znalazłem skrót do zamawiania faktury przez formularz. Wypełniłem dane i wysyłam a tam zong jak na obrazku: Nie […]

Naprawdę dziwna sytuacja, kupowałem dziś bilety lotnicze. Umówmy się, że twórca procesu zakupowego w portalu Lotowski na żadnym kursie użyteczności nie był, ale nie o tym chciałem pisać. Po zakupie biletu potrzebował faktury za tę transakcje. Szybko znalazłem skrót do zamawiania faktury przez formularz. Wypełniłem dane i wysyłam a tam zong jak na obrazku:

Nie zaznaczając zgody na przesyłanie informacji prasowych (nigdy tego nie robię) okazuje się, że nie mogę przejść dalej i zamówić mojej faktury. Dokumentu który należy mi się jak „psu buda” i według prawa powinienem go otrzymać w ciągu 7 dni od dokonania transakcji. Tutaj natomiast bez zgodny na otrzymywanie spamu od Lotu okazuje się, że faktury zamówić nie mogę. Mam nadzieję, że to tylko niefrasobliwość specjalisty tworzącego ten portal a nie sprytny „chyt materkingowy” w wykonaniu Lot. Tak czy inaczej dla mnie to absurd.