Moje przemyślenia

Nie rozumiem czemu mam się zgodzić na przesyłanie spamu od Lotu aby dostać fakturę?

GM
Grzegorz Marczak
27

Naprawdę dziwna sytuacja, kupowałem dziś bilety lotnicze. Umówmy się, że twórca procesu zakupowego w portalu Lotowski na żadnym kursie użyteczności nie był, ale nie o tym chciałem pisać. Po zakupie biletu potrzebował faktury za tę transakcje. Szybko znalazłem skrót do zamawiania faktury przez formul...

Naprawdę dziwna sytuacja, kupowałem dziś bilety lotnicze. Umówmy się, że twórca procesu zakupowego w portalu Lotowski na żadnym kursie użyteczności nie był, ale nie o tym chciałem pisać. Po zakupie biletu potrzebował faktury za tę transakcje. Szybko znalazłem skrót do zamawiania faktury przez formularz. Wypełniłem dane i wysyłam a tam zong jak na obrazku:

Nie zaznaczając zgody na przesyłanie informacji prasowych (nigdy tego nie robię) okazuje się, że nie mogę przejść dalej i zamówić mojej faktury. Dokumentu który należy mi się jak "psu buda" i według prawa powinienem go otrzymać w ciągu 7 dni od dokonania transakcji. Tutaj natomiast bez zgodny na otrzymywanie spamu od Lotu okazuje się, że faktury zamówić nie mogę. Mam nadzieję, że to tylko niefrasobliwość specjalisty tworzącego ten portal a nie sprytny "chyt materkingowy" w wykonaniu Lot. Tak czy inaczej dla mnie to absurd.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

LOT