Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Polska

Netia i strona startowa

GM
Grzegorz Marczak
8

Nie wiem co podkusiło firmę Netia do zrobienia strony startowej. Mynet.pl (bo tak nazywa się serwis) swoim wykonaniem jest dość przeciętny - to znaczy nie oferuje nic ponad to co dostępne jest w podobnych serwisach tego typu w Polsce i na świecie. Nie mam pojęcia jakie plany ma netia odnośnie teg...

Nie wiem co podkusiło firmę Netia do zrobienia strony startowej. Mynet.pl (bo tak nazywa się serwis) swoim wykonaniem jest dość przeciętny - to znaczy nie oferuje nic ponad to co dostępne jest w podobnych serwisach tego typu w Polsce i na świecie.

Nie mam pojęcia jakie plany ma netia odnośnie tego serwisu, wyglądem serwis przypomina jakiś darmowy CMS a nie serwis poważnej jakby nie było firmy.Całe szczęście serwis Neti będzie darmowy (uff), chociaż gdyby być nieco złośliwym to poniższe zdanie zaczerpnięte ze strony głównej serwisu można by odczytać inaczej:

Serwis mynet.pl jest całkowicie bezpłatny dla użytkowników korzystających ze stałego dostępu do internetu Netii.

Bardzo chciałbym aby ktoś z neti wytłumaczył jaki sens ma wprowadzanie takiego serwisu - lub inaczej, jaką autorzy mają wizję jego rozwoju.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: