Polska

Fotka.pl z Agorą wymienia się serwisami?

Grzegorz Marczak
Fotka.pl z Agorą wymienia się serwisami?
9

Dzisiaj IDG poinformowało, że Agora wymieniła się z Fotka.pl serwisami. Właściciel fotka.pl czyli firma Interaktywna Sp. z o .o. stała się właścicielem serwisu limetka.pl (erotyka) a Agora stała się właścicielem serwisu pracownicy.it (ogłoszenia o pracę). Czy wymiana ta była bezgotówkowa tego nie wi...

Dzisiaj IDG poinformowało, że Agora wymieniła się z Fotka.pl serwisami. Właściciel fotka.pl czyli firma Interaktywna Sp. z o .o. stała się właścicielem serwisu limetka.pl (erotyka) a Agora stała się właścicielem serwisu pracownicy.it (ogłoszenia o pracę). Czy wymiana ta była bezgotówkowa tego nie wiadomo.

Generalnie można by zadać pytanie WTF? (czyli tłumacząc z angielskiego - "o co chodzi?" :)).

Zarówno limetka.pl jak i pracownicy.it (ci już w szczególności) do serwisów podbijających internet nie należą (na alexa.com, pracownicy.it są ledwo widoczni a limetka.pl osiąga oglądalność bloga).Szczerze przyznam, że nie mam pojęcia po co Fotce serwis taki jak limetka (czy jego przebudowa nie zajmie więcej czasu i zasobów niż stworzenie czegoś od nowa?), a Agorze serwis Pracownicy.it którego dziennie ogląda 250 osób a dzienna ilość nowych ogłoszeń nie przekracza kilku?

A może to teraz będzie taka nowa moda - zrobię serwis taki jak limetka.pl a jak się nie uda to się z kimś zamienię? Fotka jest o tyle w komfortowej sytuacji, że nie jest konkurentem bezpośrednim dla żadnego z portali więc będzie mogła prowadzić "wymianki".

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu