VOD

Netflix reaktywuje Gliniarza z Beverly Hills. Oficjalny zwiastun filmu

Patryk Koncewicz
Netflix reaktywuje Gliniarza z Beverly Hills. Oficjalny zwiastun filmu
9

Tęskniliście za Eddiem Murphym w roli pociesznego policjanta? Mamy dobrą wiadomość – kultowa postać już niebawem powróci na srebrne ekrany. 

Są takie komedie, które pomimo upływu lat nigdy się nie starzeją i zawsze budzą miłe wspomnienia. Dokładnie tak jest z Gliniarzem z Beverly Hills a w zasadzie z całą filmów, w których pierwsze skrzypce gra Axel Foley. Ostatni z nich premierę miał jeszcze w latach 90. ale wiecznie żywy Eddie Murphy nie ma zamiaru odpuszczać i już niebawem będzie miał okazję celebrować trzydziestolecie pierwszej odsłony filmu dzięki zaangażowaniu Netfliksa.

Axel Foley powraca w widowiskowym stylu i akompaniamencie kultowej melodii

Beverly Hills Cop: Axel F – którego zwiastun możecie obejrzeć na poniższym wideo – to formalnie 4 części serii, przenosząca widzów do pełnego grzechu Miasta Aniołów. Axel Foleya zbada w nim sprawę spisku w wymiarze sprawiedliwości Beverly Hills – w sprawie pomoże mu nie tylko jego córka (Taylour Paige), ale także zupełnie nowy partner. Nie zabraknie strzelanin, dynamicznych pościgów, lekkiego humoru i kultowej ścieżki dźwiękowej, która sprawiła, że film stał się tak rozpoznawalny na całym świecie.

Polecamy: "Dobry omen" powróci z trzecim sezonem. Pierwsze informacje

Tradycją stało się już to, że każdą z części Gliniarza z Beverly Hills kręci inny reżyser i nie inaczej jest tym razem. Czwartą odsłonę serii wyreżyseruje dla Netfliksa Mark Molloy, czyli człowiek znany głównie z krótkometrażowych filmów promocyjnych Apple at Work, przygotowywanych dla giganta z Cupertino. Oprócz Eddiego na ekranach zobaczymy także takich aktorów jak Judge Reinhold, Paul Reiser, John Ashton czy Joseph Gordon-Levitt. Premiera Beverly Hills Cop: Axel F została zaplanowana na połowę przyszłego roku.

Źródło obrazka wyróżniającego: Netflix 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news