Telekomy

Netflix przez rok za darmo w T-Mobile

Grzegorz Ułan
Netflix przez rok za darmo w T-Mobile
36

Jakiś czas temu T-Mobile udostępniło nową ofertę Supernet Video, dzięki której za dodatkową opłatą można było korzystać z transferu danych w serwisach wideo, bez pomniejszania limitu GB na koncie. Dziś T-Mobile zapowiedziało nową ofertę T-MOBILE 1 – BEZ LIMITU, w której znajdziemy między innymi roczny dostęp do Netfliksa w cenie abonamentu.

Oferta będzie dostępna od jutra we wszystkich kanałach sprzedaży w cenie od 30 zł miesięcznie, w zależności od wariantu abonamentu, czy pojedyncza umowa czy duet czy rodzina.

Piotr Markowski, szef rynku B2C w T-Mobile Polska:

Z punktu widzenia coraz liczniejszej grupy klientów, konieczność wybierania pomiędzy różnymi poziomami abonamentu jest czymś zbędnym. Usług telekomunikacyjne są tak powszechne, że chcemy z nich korzystać w sposób automatyczny. Nie chcemy myśleć ani czy starczy nam danych na dokończenie odcinka serialu ani tym bardziej czy sieć zapewni odpowiedni poziom transmisji. Dlatego powstała T-MOBILE 1 – BEZ LIMITU - oferta prosta i kompleksowa. Dodajmy do tego najlepszą sieć T-Mobile i otrzymamy najlepsza nielimitowaną ofertę na rynku.

Dla przenoszących numer do T-Mobile obowiązuje 10 zł rabatu miesięcznie przez całą umowę. A jeszcze, co do Netfliksa, udostępniony będzie w wersji w opcji standard – HD, czyli dla dwóch użytkowników. Jeśli będziecie aktywować jeszcze darmowy transfer z Supernet Video, musicie doliczyć 15 zł za nielimitowany transfer w jakość HD.

Co jest w pakiecie tej oferty oprócz Netfliksa? Nielimitowane rozmowy w kraju oraz na terenie UE, nielimitowane wiadomości SMS/MMS oraz transfer danych do 10 GB na pełnej prędkości, a po osiągnięciu limitu, prędkość jest ograniczana 1 Mb/s.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hotmobile