Telekomy

Nowa oferta Nju mobile z rachunkiem - teraz 20 GB i pełen no limit za 39 zł!

Grzegorz Ułan
Nowa oferta Nju mobile z rachunkiem - teraz 20 GB i pełen no limit za 39 zł!
120

I tak już świetna oferta nju mobile z rachunkiem doczekała się dziś odświeżenia, zmieniły się nazwy planów taryfowych, dodano transfer danych, no i znacznie uproszczono nowe taryfy.

Do tej pory w ofercie Nju z rachunkiem, dostępne były cztery plany: Jeden na wszystko, Wszystko komórkowe, Rozmowy i internet oraz Do komórkowych.

W nowej ofercie znika ostatnia opcja, a w miejsce pozostałych pojawiają się trzy plany: Najwięcej, Wszystko i Rozmowy.

W opcji Najwięcej za 39 zł, gdzie mamy nielimitowane rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne oraz wiadomości SMS/MMS, dodano 7 GB w pakiecie, teraz będzie aż 20 GB. Taryfa Wszystko wzbogaciła się o nielimitowane rozmowy na stacjonarne. Wcześniej trzeba było dopłacać za nie maksymalnie 10 zł. Co najważniejsze cena pakietu się nie zmieniła nadal jest to 29 zł. W planie Rozmowy podobnie doszły rozmowy na stacjonarne, za całość opłata taka sama, czyli 19 zł.

Nowa oferta obowiązuje już od dzisiaj – 29 czerwca 2017 roku – na stałe. To nie jakaś krótkotrwała promocja. Zmieniają się też nazwy dotychczasowych ofert z rachunkiem, bo po zmianach, stare po prostu już nie pasują. Równocześnie zablokowana zostanie możliwość aktywacji starych usług do planu nju buzz: jeden na wszystko, wszystko komórkowe za 29 zł, rozmowy i internet, do komórkowych za 19 zł. Stare usługi będą mogły być używane przez klientów, którzy zakupili je przed 29 czerwca, nowi klienci nie będą mogli ich aktywować – w sumie nie sądzimy by chcieli. Klienci „starych” usług mogą przejść na nowe oferty włączając je przez sms lub na swoim koncie na njumobile.pl w zakładce usługi. Cały opis nowej oferty znajdziecie oczywiście na www.njumobile.pl

Najwięcej zyskała więc najdroższa opcja, w której klienci którzy osiągną dwuletni staż, mogą korzystać aż z 60 GB transferu danych w miesiącu za 39 zł. Jeśli do tego ktoś dobrał numer dodatkowy za 9 zł, za 48 zł może liczyć na nielimitowane rozmowy do wszystkich, wiadomości na obu numerach i po 30 GB transferu danych w miesiącu. Ciężko naprawdę o lepszą obecnie ofertę i to bez długoterminowych zobowiązań.

Płac mniej, używaj więcej - sprawdź aktualną ofertę NJU Mobile!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hotmobile