Telekomy

Promocja dla firm od T-Mobile - SG S8 w atrakcyjnej cenie z opcją wymiany na nowy za rok

Grzegorz Ułan
Promocja dla firm od T-Mobile - SG S8 w atrakcyjnej cenie z opcją wymiany na nowy za rok
9

To nie koniec nowości od T-Mobile na dziś, tym razem w ofercie dla przedsiębiorców. Rzadko się pojawiają jakieś ciekawe promocje dla firm w ofertach naszych telekomów, więc warto zwrócić uwagę na najnowszą propozycję od T-Mobile.

Do końca lipca, firmy mogą skorzystać z promocji na Samsunga Galaxy S8, którego cena na start zostanie obniżona o 200 zł, co w sumie daje obecnie 899 zł brutto. Dodatkowo, po roku będzie go można wymienić na nowszy topowy model z serii S (czyli prawdopodobnie S9).

Jaka forma wymiany? Będzie się to odbywało na zasadzie takiej, iż klient deklaruje po roku chęć sprzedaży T-Mobile posiadanego modelu i o cenę tej sprzedaży zostanie obniżona wartość nowego Samsunga.

Pomijając nawet tę opcję wymiany telefonu, oferta wydaje się korzystna. Promocja ta obowiązuje w abonamencie proFirma NOVA za 109,99 zł. Czyli po 24 miesiącach za telefon i abonament zapłacimy łącznie 3538,76, czyli niewiele więcej niż aktualna cena rynkowa tego telefonu.

Co zawiera abonament? Nielimitowane rozmowy komórkowe i na stacjonarne, nielimitowane wiadomości SMS/MMS w Polsce, Unii Europejskiej oraz Islandii, Norwegii, Liechtensteinie, Czarnogórze, Macedonii oraz Albanii. Mamy tu też nielimitowany transfer danych na pełnej prędkości do 20 GB, po osiągnięciu tego limitu, prędkość zostaje obniżona do 1 Mb/s. A jeśli chodzi o transfer danych w roamingu, do dyspozycji dostaniemy 4,05 GB.

Oferta dotyczy przedsiębiorców zawierających nową umowę lub przenoszących numer od innego operatora. Promocja trwa do 31 lipca 2017 roku. Szczegóły promocji wraz z regulaminem, znajdziecie na tej stronie - http://www.t-mobile.pl/pl/s8-200zl-taniej-dlafirm/.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu