VOD

Netflix – nowości na sierpień 2017. Notatnik śmierci, The Defenders i Różowe lata 70

KK
Konrad Kozłowski
27

Pozostało zaledwie kilka dni lipca, dlatego Netflix podzielił się już z nami zestawieniem nowości na sierpień. Wśród nich długo wyczekiwane premiery The Defenders oraz Notatnik śmierci, nowy oryginalny serial Atypowy oraz Mgła na podstawie książki Stephena Kinga.

Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage i Iron Fist łączą siły. The Defenders debiutuje na Netflix 18 sierpnia, więc musimy uzbroić się jeszcze w odrobinę cierpliwości. Dobra wiadomość jest taka, że pierwsze recenzje serialu wskazują na całkiem udaną produkcję. Nie ma zachwytów, ale nie natrafiłem też na skrajnie negatywne opinie, których nie brakowało po premierze Iron Fista. A właśnie, sam Iron Fist otrzymał zamówienie na drugi sezon - jestem ciekaw, czy twórcy uparcie będą trzymać się założeń z pierwszego sezonu, czy zmienią podejście.

Atypowy, Wet Hot American Summer: 10 lat później i Mgła to kolejne propozycje serialowe. Pierwsza z nich opowie o nastolatku zmagającym się z problemami wynikającymi z zaburzeń ze spektrum autyzmu w trakcie dorastania. Trochę wzruszeń, trochę uśmiechu. Wet Hot American Summer to satyra z typowych amerykańskich obozów letnich z lat 80. Tym razem bohaterowie nieco dojrzeli, ale to wciąż ma być produkcja w podobnym, co oryginał klimacie. Przekonamy się. Serial Mgła natomiast to kolejna próba przeniesienia opowieści Stephena Kinga na mały ekran. Pierwsze recenzje nie okazały się zbyt przychylne, ale myślę, że można mu dać szansę na 2-3 odcinki.

Notatnik śmierci, czyli aktorska wersja świetnego anime. Zwiastuny obiecują rewelacyjne widowisko, obyśmy się nie zawiedli. Premiera już 25 sierpnia. W sam raz na koniec wakacji.

Pełna lista nowości na sierpień w Netflix:

 

k 7
1 7
2 7
t 7
a 7
a 7
B 7
3 7
2 7
4 7
r 7
r 7
a 7
l 7
w 7
1 7
d 7
1 7
o 7
o 7
3 7
1 7
1 7
8 7
y 7
t 7
1 7
1 7
i 7
e 7
h y
3 y
a y
a y
y y
e y

Wszystkie nowości w sierpniu na Netflix

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu