VOD

Co nowego w wakacje na Showmax? The Night Manager, The Magicians i cała seria American Pie

Konrad Kozłowski
Co nowego w wakacje na Showmax? The Night Manager, The Magicians i cała seria American Pie
16

Showmax przebojem wdarł się na polski rynek i od lutego tego roku pozostaje bardzo aktywny. Po takich premierach jak Opowieści podręcznej czy 3. sezonu Fargo nadszedł czas na The Night Manager oraz... całą serię American Pie. Spokojnie, to nie wszystko.

Znacie już premiery na Netlix w lipcu oraz HBO Go, dlatego przyjrzymy się ofercie Showmax na najbliższy, wakacyjny okres. Wśród zapowiedzianych nowości pojawiają się świetna mini-seria The Night Manager (Nocny Recepcjonista), a także dwa seriale The Magicians oraz drugi sezon Mr Robot.

The Night Manager, The Magicians, Mr Robot - sezon 2

Pierwsza z wymienionych produkcji jest już od czerwca na Showmax. W głównych rolach występują Hugh Laurie (najbardziej znany z postaci Doktora House'a, ale również ze swojej kariery muzycznej z ostatnich lat) oraz Tom Hiddleston (kojarzony przede wszystkim z Lokim ze świata Marvela). Zamknięta w 8 odcinkach opowieść skupia się na Jonathanie Pine, który pełni rolę nocnego recepcjonisty w luksusowym hotelu w Kairze. Ze względu na swoją przeszłość - był żołnierzem służb specjalnych - jego zajęcie nie przypomina pracy typowego recepcjonisty, a wkrótce stanie się szpiegiem rozpracowującym działania handlarza broni. Serial powstał we współracy The Ink Factory, AMC Studios i BBC.

Drugi sezon Ucho Prezesa już w połowie sierpnia na Showmax. Wkrótce mamy poznać więcej szczegółów.

The Magicians (premiera w lipcu) to serial mający swoje wzloty i upadki, ale w ogólnym rozrachunku wypada całkiem nieźle. Akcja skupia się na młodych adeptach szkoły magii w Nowym Jorku. Nie chciałbym zdradzać zbyt wiele, dlatego na tym poprzestanę. Same wydarzenia oaz efekty specjalne potrafią zaintrygować, natomiast musimy mieć na uwadze fakt, że jest to produkcja telewizyjna. Tutaj stacja Sci-Fi (w USA znana jako SyFy) radzi sobie, prawdę mówiąc, raz lepiej, raz gorzej. Magicy są nadal emitowani, wkrótce premiera 3 sezonu.

Seria American Pie i inne filmy w Showmax

Showmax to nie tylko seriale, o czym świadczą zaplanowane premiery filmowe. Wśród nich przeważają klasyki, ale do niektórych z przyjemnością powrócę po kilku latach od ostatniego seansu. Przede wszystkim: cała seria filmów American Pie (od 17 sierpnia) - tutaj Showmax nie bawi się w półśrodki i prawie zawsze stara się nam zaserwować całą kolekcję danej marki. To bardzo dobrze. Dodatkowo w ofercie pojawią się Siedmiu wspaniałych z Denzelem Washingtonem (początek sierpnia), Ben Hur i polskie produkcje Moje córki krowy (3 sierpnia), Wszystkie nieprzespane noce, Czerwony Kapitan (17 sierpnia) oraz Pitbull: Niebezpieczne kobiety.

 

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu