Netflix

Netflix niechcący zdradził datę premiery Wiedźmina, zostały 3 miesiące!

Kamil Pieczonka
Netflix niechcący zdradził datę premiery Wiedźmina, zostały 3 miesiące!
5

Wygląda na to, że holenderski oddział Netfliksa niechcący zdradził nam kiedy serial Wiedźmin pojawi się na platformie. Do tej pory spekulowano o dacie 20 grudnia, ale wygląda na to, że serial będziemy mogli obejrzeć nieco wcześniej.

Premiera Wiedźmina już 17 grudnia!

Wygląda na to, że osoby zajmujące się kanałem społecznościowym Netfliksa w Holandii nieco pośpieszyły się z ostatnią informacją. W poście, który został już usunięty wymieniono kilka tytułów, które pojawią się na platformie jeszcze w tym roku i liczbę nocy, jakie będziemy musieli na nie czekać. Wśród tych filmów i seriali jest między innymi Wiedźmin, na którego mamy czekać 97 nocy. Przeprowadzając szybkie i nieskomplikowane obliczenia, wychodzi nam data 17 grudnia 2019 roku. Wszystko zatem wskazuje na to, że w tym roku Netflix sprawi nam prezent tydzień przed Wigilią ;-).

Nic nie wskazuje na to, aby była to błędna informacja, bo daty premier innych tytułów zgadzają się z już oficjalnie dostępnymi informacjami. Z Wiedźminem ktoś się zwyczajnie pośpieszył i zdradził datę wcześniej. Można zatem oczekiwać, że Netflix nie będzie przeciągał i wkrótce potwierdzi ten termin już oficjalnie. Na to z pewnością czekają miliony fanów serii, teaser tej produkcji na YouTube obejrzano już ponad 19 milionów razy. Można zatem bezpiecznie założyć, że to jedna z najbardziej oczekiwanych premier tego roku.

Co więcej wiele wskazuje na to, że produkcja drugiego sezonu zacznie się już na przełomie roku. Netflix co prawda jeszcze nie potwierdził, że serial otrzyma drugi sezon, ale serwis Redanian Intelligence opublikował przekonujące uzasadnienie, że scenarzyści już nad nim pracują. Miejmy tylko nadzieje, że pierwszy sezon nas nie zawiedzie i sprawi, że na dobre zapomnimy o polskim serialu, który mogliśmy oglądać kilkanaście lat temu.

źródło: RI

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu