Filmy

Film Breaking Bad na Netflix z pierwszym zwiastunem. El Camino intryguje, nie mogę się doczekać!

Paweł Winiarski
Film Breaking Bad na Netflix z pierwszym zwiastunem. El Camino intryguje, nie mogę się doczekać!
19

O filmie Breaking Bad, który skupi się wokół drugiej najważniejszej postaci serialu mówiono już w lutym. Dziś możemy obejrzeć pierwszy zwiastun El Camino, nowych przygód Jesse'yego Pinkmana.

Bez zapowiedzi emisji, odliczania, po cichu. Tak, jak powinien pojawić się zwiastun filmu Breaking Bad. Nie mam wątpliwości, intryguje - choć oczywiście bliżej mu do teasera, szczególnie ze względu na długość i zawartość.

El Camino: A Breaking Bad Movie trafi na platformę Netflix 11 października 2019 roku, czyli za niecałe dwa miesiące. Opowie o tym, co stało się z Jesse'ym Pinkmanem po jego dramatycznej ucieczce z "klatki", w której przymusowo "gotował" narkotyki. Innymi słowy - to bezpośrednia kontynuacja serialu Breaking Bad.

Produkcja El Camino zajmują się Mark Johnson, Melissa Bernstein, Charles Newirth, Diane Mercer i Aaron Paul - film powstałe we współpracy z Sony Pictures Television.

W głównej roli zobaczymy oczywiście aktora odgrywającego rolę w kultowym już serialu - Aarona Paula.

Zobacz też: Powstaje film Breaking Bad!

Ogromne oczekiwania, czy uda się im sprostać?

Nie od dziś wiadomo, że Netflix to przede wszystkim świetne seriale - ale nie filmy. Oczywiście pojawiło się kilka bardzo dobrych produkcji z logo właściciela serwisu streamingowego, jednak w większości przypadków można mówić o rozczarowaniach. A trzeba pamiętać, że były to filmy bez większych oczekiwań. W przypadku El Camino oczekiwania są ogromne. Sam mam dość mieszane uczucia odnośnie serialu Better Call Saul, który z chęcią oglądałem, ale jednak nie dorastał Breaking Bad do pięt (choć klimat miał naprawdę ciekawy). El Camino to jednak kontynuacja opowieści znanej z serialu (Better Call Saul to prequel, w dodatku skupiający się na jednej z pobocznych postaci). Mam oczywiście ogromną nadzieję, że zobaczymy świetny obraz, nie sądzę jednak by udało się powtórzyć Breaking Bad. O sukcecie i tym, że Netflix będzie mógł się chwalić oglądalnością El Camino już w pierwszym weekendzie nie ma co dyskutować - to pewne.

Czekacie? Jak podoba Wam się zwiastun?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu