VOD

Crapy Netfliksa - nie oglądaj tych filmów!

Konrad Kozłowski
Kliknij, aby włączyć dźwięk
14

Przy kilkudziesięciu nowych tytułach każdego miesiąca raczej trudno utrzymać wysoki poziom każdego z filmów. Jakie produkcje Netfliksa należy omijać szerokim łukiem?

Setki, a może tysiące filmów na koncie Netfliksa to niemałe osiągnięcie, ale niestety w gąszczu tych premier nie brakuje produkcji słabych lub wręcz makabrycznie złych. Które z nich należy omijać? Określony mianem najgorszego filmu 2022 roku "365 dni: Ten dzień" to jeden z nich, bo ocena 2 na Filmwebie czy masakrycznie niskie oceny od krytyków mówią jednym głosem: nie oglądajcie tego!

Polecamy: "Tomb Raider": Lara Croft bohaterką serialu anime Netfliksa! Jest zwiastun

Ale takich filmów jest trochę więcej, co oczywiście wynika z wielu rzeczy. Czasem zawodzi scenariusz, czasem obsada, a czasem reżyseria. Są też takie, gdzie nie gra po prostu nic i każda minuta seansu jest po prostu męczarnią. Jakie filmy na Netfliksie należy omijać i pod żadnym pozorem nie oglądać? Nasze sugestie znajdziecie w materiale wideo powyżej, a w komentarzach możecie przestrzec innych przed pozostałymi marnymi produkcjami, na które nie warto marnować czasu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu