Netflix

Popularny horror Netfliksa wraca - zobaczcie mroczny zwiastun

KK
Konrad Kozłowski
0

Netflix zaprezentował zwiastun 2. sezonu antologii "Nawiedzony dwór w Bly", który zabierze nas wnętrza przerażającego dworu w Bly, gdzie żywi i martwi mieszkają obok siebie.

2. sezon antologii "Nawiedzony dwór w Bly"

W 2018 roku na Netfliksie zadebiutował „Nawiedzony dom na wzgórzu” - jeden z pierwszych horrorów Netfliksa i taka produkcja okazała się być bardzo dobrą decyzją, bo serial został przyjęty naprawdę dobrze. Dziś, blisko dwa lata od tamtej premiery (odbyła się 12 października 2018), oceny na Filmwebie i IMDb pokazują, że widzowie polubili serię - średnia ocen wynosi odpowiednio 7,8 i 8,7. Być może "Nawiedzony dom na wzgórzu” nie straszy i nie wpisuje się w typowe schematy rządzące horrorami, to jednak produkcja skutecznie wzbudza niepokój i tego samego oczekujemy po 2. sezonie.

Jeśli nie ma na Netfliksie, to serial nie istnieje. Teraz z dnia na dzień stał się hitem

Netflix zdecydował, że każda seria antologii będzie nosić własny tytuł, a w przypadku 2. sezonu brzmi on "Nawiedzony dwór w Bly". Akcja będzie rozgrywała się na dworze w Bly, gdzie - jak zdradza opis serialu - żywi i martwi mieszkają obok siebie. W obsadzie znaleźli się między innymi Victoria Pedretti, Henry Thomas, Oliver Jackson-Cohen, Kate Siegel, T'Nia Miller, Rahul Kohli, Benjamin Evan Ainsworth, Amelie Smith oraz Amelia Eve.

Ja już chcę wrzesień! Premiery na Netflix zapowiadają się świetnie

Jak można się było spodziewać, nie doszło w niej to większych roszad, bo znakiem rozpoznawczym niektórych antologii jest zatrzymanie większości lub części aktorów, którzy pojawili się w pierwszej serii. Właśnie tak zrobiono między innymi w przypadku "American Horror Story", choć nie jest to regułą, ponieważ "Detektyw" od HBO był serialem z kompletnie inną obsadą w każdym sezonie.

„Nawiedzony dwór w Bly” - data premiery

„Nawiedzony dwór w Bly” ukaże się na Netflix 9 października i jest to jedna z pierwszych zapowiedzi serwisu na ten miesiąc. Przed nami jeszcze cały wrzesień, w którym nie zabraknie nowości - sprawdź wszystkie nowe filmy i seriale na Netflix we wrześniu.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: