Netflix

Darmowe seriale i filmy na Netflix: te tytuły obejrzysz za darmo, bez konta w serwisie

Kamil Świtalski
Darmowe seriale i filmy na Netflix: te tytuły obejrzysz za darmo, bez konta w serwisie
2

Netflix ma nowy sposób na promocję swojej usługi. Gigant VOD udostępnia zestaw filmów, programów oraz seriali (pierwsze odcinki) za darmo.

Od wielu lat Netflix stał się dla wielu synonimem serwisów VOD. Na temat jakości tamtejszych materiałów można sporo dyskutować, ale przez to jak obszerny jest katalog — każdy znajdzie coś dla siebie. Cena Netflixa może nie zwala z nóg, ale nie wszyscy decydują się na jego zakup. Z różnych powodów — część obawia się, że przy jakości dostępu do sieci jaką mają, najzwyczajniej w świecie nie będą mogli komfortowo oglądać filmów i seriali w zadowalającej ich jakości. Inni — nie są przekonani czy Netflix Originals są dla nich. Dlatego darmowa baza filmów i seriali którą udostępnia gigant to świetna wiadomość. Na tę chwilę może nie powala objętością, ale patrząc na to jakie filmy i seriale tam trafiły — nie ma powodów do narzekań.

Filmy i seriale Netflixa za darmo: pełna lista

Netflix przygotował specjalną podstronę z zestawem filmów, seriali i programów które można obejrzeć za darmo — i znajdziemy ją pod adresem https://www.netflix.com/pl/watch-free. Oczywiście nie liczcie na to, że firma udostępnia swoje produkcje w całości za okrągłe zero złotych. W przypadku rzeczy odcinkowych — zawsze jest to tylko pierwszy epizod, więc to po prostu taka wersja demo. Ale warto zauważyć, że w przypadku filmów to nie jest problemem, te udostępniane są w całości. Aby mieć do nich dostęp — nie potrzeba nawet konta w serwisie. Haczyk jednak jest taki, że darmowe filmy i seriale z Netflixa można oglądać wyłącznie na komputerze — nie da się ich uruchomić ani na telewizorze, ani na tablecie czy smartfonie. I nie ważne czy mówimy o przeglądarkach czy dedykowanych aplikacjach — nigdzie nie działają.

Darmowe seriale i programy na Netflix:

  • Stranger Things
  • Szkoła dla Elity
  • Dzieciak rządzi znowu w grze
  • Jak nas widzą
  • Miłość jest ślepa
  • Grace i Frankie.

Darmowe filmy na Netflix:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu