Artykuł sponsorowany

Nauczanie na czasie: e-szkolenia z dofinansowaniem 80% w Akademii EITCA

Redakcja Antyweb
Nauczanie na czasie: e-szkolenia z dofinansowaniem 80% w Akademii EITCA
8

E-learning zrewolucjonizował sektor edukacyjny i zmienił podejście do zdobywania wiedzy i umiejętności. Tradycyjne szkolenia stacjonarne coraz częściej są zastępowane przez profesjonalne kursy e-learningowe przede wszystkim przez pracowników oraz studentów. Dzięki nowoczesnej technologii, narzęd...

E-learning zrewolucjonizował sektor edukacyjny i zmienił podejście do zdobywania wiedzy i umiejętności. Tradycyjne szkolenia stacjonarne coraz częściej są zastępowane przez profesjonalne kursy e-learningowe przede wszystkim przez pracowników oraz studentów.

Dzięki nowoczesnej technologii, narzędzia i techniki edukacyjne są nie tylko ciekawsze, ale przede wszystkim skuteczniejsze i bardziej praktyczne od tradycyjnych metod szkoleniowych. Nic dziwnego, że rynek e-szkoleń na świecie jest wart ponad 56 miliardów dolarów i ma się podwoić do końca 2015 roku. Inwestycja w specjalistyczne kursy szybko się zwraca, jeśli wybierzemy właściwie: e-learning to przyszłość kształcenia w szczególności w zakresie IT.

Spośród dostępnych na rynku kursów, Studium Akademii EITCA oferuje kompleksowe, specjalistyczne szkolenia IT zakończone międzynarodowo respektowanym certyfikatem. Dlaczego warto wybrać właśnie te?

#1- Kompleksowy program

Europejski program certyfikacyjny Akademia EITCA wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób nastawionych na samorozwój, oferując kompleksowe szkolenia na kierunkach:

Obszerne programowo kierunki certyfikacyjne Akademii EITCA pozwalają zdobyć szereg cenionych na rynku kompetencji z zakresu IT i formalnie poświadczyć je międzynarodowym certyfikatem wydanym imiennie w Brukseli i szeroko uznawanym w UE i na świecie.

#2- Niska cena dzięki 80% dofinansowaniu UE

W celu przeciwdziałania wykluczeniu cyfrowemu i wspieraniu rozwoju społeczeństwa informacyjnego, UE ze środków EFRR dofinansowuje koszty nauki. Obniżenie czesnego o 80% jest możliwe już przy rejestracji, natomiast osoby z poświadczoną niepełnosprawnością mogą ubiegać się o całkowicie bezpłatne szkolenie.

#3- Najwyższa jakość szkoleń

Akademia EITCA to krajowa realizacja programu Europejskiego Instytutu Certyfikacji Informatycznej EITCI w Brukseli, który wprowadził formalne poświadczenie umiejętności IT w postaci międzynarodowo rozpoznawalnych certyfikatów. Dodatkowo, program certyfikacyjny Akademii EITCA uzyskał krajową akredytację MEN i Kuratorium Oświaty, stając się uznawanym elementem kształcenia formalnego na poziomie studiów podyplomowych.

#4- Elastyczna forma dla zabieganych

Brak wyznaczonych godzin do nauki to wyjątkowe udogodnienie dla zapracowanych. Oznacza to, że mogą dostosować szkolenie do swojego harmonogramu zajęć, a nie odwrotnie. Wymówka „nie mam czasu” nie znajdzie tu wytłumaczenia. Akademia EITCA oferuje szkolenia w wymiarze godzin od150 do 180, jednak czas realizacji zależy tylko od użytkownika. Przy intensywnej nauce, egzamin można zdać już po miesiącu. Jeśli jednak student potrzebuje więcej czasu na przyswojenie wiedzy, nie musi się przejmować terminami.

#5- Możliwość konsultacji z kadrą akademicką

E-learning ma zwykle jedną uciążliwą wadę, czyli brak możliwości zadawania pytań w trakcie nauki. Biorąc udział w szkoleniach Akademii EITCA, użytkownik może na każdym etapie kursu skonsultować się z kadrą akademicką. Specjaliści w dziedzinie IT, naukowcy akademiccy z wrocławskich uczelni wyższych na bieżąco pomogą w nauce.

#6- Oferta grupowa dla sektora przedsiębiorstw, administracji, edukacji

W ramach oferty dla klientów delegujących kadry do programu Akademii EITCA, możliwe jest skorzystanie z dodatkowych rabatów grupowych, przyznawanych w zależności od liczby uczestników szkoleń.

Oferta 80% dofinansowania UE pełnych kosztów nauki i certyfikacji:

Aby skorzystać z cen niższych o 80% dzięki dofinansowaniu EFRR należy zarezerwować miejsce EITCA z kodem dofinansowania:

SEGZR

(rezerwacja nie obliguje do udziału w Akademii EITCA i jest ważna przez 7 dni)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu