Polska

Nasza Klasa od kuchni (film)!

GM
Grzegorz Marczak
47

Lookr.tv uruchomiło kolejny program czyli Lookr.tv Backstage. W programach tych mamy zobaczy jak wyglądają polskie serwisy internetowe od przysłowiowej kuchni czyli zobaczymy na filmie miejsce pracy, wywiady z pracownikami firmy itp. W pierwszym odcinku Backstage ekipa Lookr.tv wybrała się do siedz...

Lookr.tv uruchomiło kolejny program czyli Lookr.tv Backstage. W programach tych mamy zobaczy jak wyglądają polskie serwisy internetowe od przysłowiowej kuchni czyli zobaczymy na filmie miejsce pracy, wywiady z pracownikami firmy itp. W pierwszym odcinku Backstage ekipa Lookr.tv wybrała się do siedziby Naszej Klasy.

Pomysł na pokazanie jak wyglądają duże serwisy internetowe od środka wydaje mi się bardzo dobry natomiast chyba trzeba trochę popracować nad scenariuszem takiego programu. W przypadku NK nagranie jest moim zdaniem za długie.

Wprawdzie wypowiedzi pracowników są na pewno interesujące to jednak wyszło to chyba trochę sztywno. Pan PR-owiec opowiadający o elastycznym czasie pracy i pokoju zabaw, zachwalający darmowe posiłki... chyba można było sobie to darować i po prostu pokazać co ludzie w pracy mogą robić.

Oceńcie zresztą sami:

Część 1Część 2Kto będzie następny w Backstage? Zapowiedziany jest filmweb.pl. Osobiście chciałbym zobaczyć jeszcze kilka dużych biznesów jak Onet czy Gazeta.pl ale też te średniej wielkości (Fotka,Goldenline) i te całkiem kameralne zatrudniające do kilkunastu osób.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

nasza-klasalookr.tv