29

Nasza-klasa gdzie jesteś?

Nasza-klasa jak już wiadomo przeżywa ciężkie chwilę jeśli chodzi o wydajność. Jak dzisiaj możemy zaobserwować nowy rok również nie zaczął się dla serwisu pomyślnie – od wczesnych godzin rannych serwis nie jest dostępny – wygląda to na całkowitą awarię (bo przecież jeśli była by to zaplanowana konserwacja sprzętu to było by wcześniej jakieś info). Do […]

Nasza-klasa jak już wiadomo przeżywa ciężkie chwilę jeśli chodzi o wydajność. Jak dzisiaj możemy zaobserwować nowy rok również nie zaczął się dla serwisu pomyślnie – od wczesnych godzin rannych serwis nie jest dostępny – wygląda to na całkowitą awarię (bo przecież jeśli była by to zaplanowana konserwacja sprzętu to było by wcześniej jakieś info).

Do tej pory już kilka osób zgłosiło mi, że serwis nie działa więc nie wydaje się aby było to jakiś problem lokalny czy regionalny (a może?) lecz całkowity pad strony – czyżby 5 milionów ludzi (bo chyba już z takim numerem pojawiały się profile) potrafiło na dobre zabić serwery ?

Edit: Właśnie zostałem skorygowany jeśli chodzi o powyższą informacje – NK zgodnie z zapowiedziami przenosi się na (mam nadziej) lepsze i szybsze serwery – a problem z brakiem dostępności wynika zapewne, ze zmian w DNS-ach.

Czyli jest szansa, że będzie lepiej !