Polska

Nasza-Klasa nie płaci za rejstracje !

Grzegorz Marczak
Nasza-Klasa nie płaci za rejstracje !
16

Zwycięzcą wyżej pokazanej koszulki zostaje blog wnet.bblog.pl za wpis o nazwie "Top 5: władcy polskiego internetu.", w którym tak oto autor krótko scharakteryzował przyczyny popularności serwisu nasza-klasa.pl Nasza Klasa po otrzymaniu 15 mln PLN dofinansowania stała się znana poza Wrocł...Zwycięzcą wyżej pokazanej koszulki zostaje blog wnet.bblog.pl za wpis o nazwie "Top 5: władcy polskiego internetu.", w którym tak oto autor krótko scharakteryzował przyczyny popularności serwisu nasza-klasa.pl

Nasza Klasa po otrzymaniu 15 mln PLN dofinansowania stała się znana poza Wrocławiem i jest teraz serwisem o największej dynamice wzrostu w naszym kraju. Prawdopodobnie jedynym, o którym Polacy rozmawiali przy świątecznych stołach. To dzięki braciom Samwer wszyscy wiedza kim jest Maciej Popowicz aka Pan Gąbka.

Czyli nie genialny w swojej prostocie serwis, który przyciągnął setki tysięcy a teraz miliony ludzi - tylko 15 milionów złotych dofinansowania sprawiają, że dziennie rejestruje się kilkadziesiąt tysięcy ludzi? Czy nikt im nie powiedział, że autorzy nie podzielą się z nimi pieniędzmi?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu