Moje przemyślenia

Nasz wykopany symbol web 2.0 śpi.

GM
Grzegorz Marczak
12

Wprawdzie wykop.pl ma się dobrze ponieważ ilość news-ów na nim publikowanych nie spada a regularne grono użytkowników zapewnia mu dość dużą oglądalność to jednak wkrada się do serwisu nutka monotonii. Dlaczego tak uważam? – dlatego, że nie widzę pomysłu ze strony właściciela na rozwój serwisu – w...

Wprawdzie wykop.pl ma się dobrze ponieważ ilość news-ów na nim publikowanych nie spada a regularne grono użytkowników zapewnia mu dość dużą oglądalność to jednak wkrada się do serwisu nutka monotonii.

Dlaczego tak uważam? – dlatego, że nie widzę pomysłu ze strony właściciela na rozwój serwisu – wprawdzie ilość news-ów nie spada ale też nie rośnie. Brak rozwoju powoduje, że serwis może tracić popularność itp.

Zastanawiam się jedynie dlaczego mając takie pierwowzory jak digg, wykop nie korzysta z tego co digg wymyśla – chociażby dodanie do wykopu możliwości wykopywania filmów lub podcastów – oczywiście zaraz ktoś powie, że to mało oryginalne ale takie osoby zawsze się znajdą. Oczywiście nikt nie każe korzystać z pomysłów digg-a wystarczyłoby pewnie na blogu zapytać ludzi jakie mają pomysły na poszerzenie funkcjonalności wykopu i posypią się pomysły.

Wydaje mi się iż jeśli któryś z większych pokusiłby się o powalczenie z wykopem o miano polskiego digg-a to chyba w chwili obecnej miałby spore szanse. Uważam tak dlatego iż coraz mniej ciekawych informacji znajduje na wykopie (na gwar zaglądam bardzo sporadycznie).

Tak więc wykopie zrób coś zanim cię ktoś nie wykopie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: