Moje przemyślenia

Pytamy.interia.pl

Grzegorz Marczak
6

Nie trudno jest zauważyć, że nasz serwis czyli pytamy.pl rozpoczął współprace z portalem interia.pl. Zaznaczę, że jest to współpraca a nie tak jak donoszą inne serwisy (np. webinside.pl) przejęcie. Mamy nadzieję, że dzięki tej współpracy nasz serwis dotrze do dużo większego grona użytkowników niż...

Nie trudno jest zauważyć, że nasz serwis czyli pytamy.pl rozpoczął współprace z portalem interia.pl. Zaznaczę, że jest to współpraca a nie tak jak donoszą inne serwisy (np. webinside.pl) przejęcie.

Mamy nadzieję, że dzięki tej współpracy nasz serwis dotrze do dużo większego grona użytkowników niż gdyby działał samodzielnie. Interia z kolei zyska moim zdaniem ciekawy serwis dla swoich użytkowników.

Jeśli chodzi o reklamę to są oczywiście takie plany – i szczerze mówiąc wcale się tego nie wstydzimy i nie będziemy tego ukrywać. Każdy kto uruchamia serwis internetowy zakłada, że będzie go utrzymywać albo z modelu biznesowego jaki wybrał albo właśnie z reklam (oczywiście są wyjątki od tej reguły).

Powiem szczerze, że tworząc serwis zakładaliśmy jego rozwój właśnie poprzez współpracę z jakimś duży partnerem. Przed interią mieliśmy kilka ciekawych propozycji od liczących się na rynku serwisów (też giełdowych) – ale jak to bywa w rozmowach nie zawsze wszystkim wszystko pasuje.

Podsumowując, osobiście jestem bardzo zadowolony z faktu rozpoczęcia współpracy. Realizujemy swój plan związany z rozwojem serwisu i to jest dla nas najważniejsze.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu