VOD

„Napoleon” trafi na popularną platformę streamingową! Świetna informacja dla widzów

Kacper Cembrowski
„Napoleon” trafi na popularną platformę streamingową! Świetna informacja dla widzów
1

„Napoleon”, najnowsze widowisko Ridleya Scotta, już za chwilę trafi na jedną z najpopularniejszych platform streamingowych. W końcu!

„Napoleon” to prawdziwe widowisko

Nowy film Ridleya Scotta to epicka opowieść o człowieku, którego pragnienia sięgały daleko poza granice, eksplorując niezbadane obszary ludzkiej ambicji i wyobraźni. Jest to portret Napoleona Bonaparte, uznawanego za najwybitniejszego stratega w historii, ukazujący jego niezwykłe dziedzictwo jako bohatera o uniwersalnym znaczeniu. Co również istotne, to też się sprzedaje — ta gra już przyniosła ponad 200 milionów dolarów na całym świecie.

Polecamy: Najchętniej oglądane seriale na świecie w tym tygodniu! Co nas zachwyciło w ostatnich dniach?

Jak można przeczytać w komunikacie: Napoleon Bonaparte to nie tylko postać z podręczników historii; to także fascynująca saga o ambicjach, romansie i władzy, które miały ogromny wpływ na kształtowanie świata. Zyskując przydomek najbardziej wpływowego tyrana w historii, Napoleon zdobył sławę związaną z wielkością, sprawnością militarną oraz epoką wielkich przemian społecznych i politycznych w Europie.

„Napoleon” w ramach subskrypcji Apple TV+!

W styczniu tego roku Konrad Kozłowski informował, że „Napoleon” trafił do ofert platform VOD: Amazon Prime Video, Apple TV, Google, P4 i Rakuten. Jako, że była to premiera prosto z kina, bo film dopiero co opuścił repertuary, ceny zakupu i wypożyczenia „Napoleona” nie są niskie — za przyjemność w postaci wypożyczenia trzeba zapłacić 49,99 zł, a zakup wynosił nas 65,99 zł. Film dostępny jest w jakości 4K UHD z dźwiękiem przestrzennym.

Źródło: Depositphotos

Teraz jednak dowiedzieliśmy się, że 1 marca film trafi do abonamentu Apple TV+. Jeśli macie wykupiony serwis streamingowy giganta z Cupertino, to już wkrótce będziecie mogli obejrzeć najnowsze widowisko Ridleya Scotta — a tak się składa, że jak bardzo często informujemy, Apple TV+ co chwilę dostępny jest w ramach różnych promocji i 3 miesiące możemy dostać bezpłatnie. Jeśli dotychczasowy repertuar Apple TV+ jakimś cudem Was nie zachęcił, to teraz macie doskonały argument, żeby po tę subskrypcję sięgnąć.

W świecie pełnym serialowych hitów i filmowych arcydzieł, znaczenie ma nie tylko to, co widzimy, ale i to, co słyszymy. Dlatego właśnie, jako wymagający miłośnik doskonałej jakości dźwięku, warto zainwestować w sprzęt audio, który odda każdy niuans ścieżki dźwiękowej, potęgując wrażenia z oglądania. Na tophifi.pl znajdziesz szeroką gamę urządzeń audio, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców. Zaproś niepowtarzalną głębię i czystość dźwięku do swojego domowego kina. Przekonaj się, jak wielką różnicę może wprowadzić w Twoje filmowe doświadczenia wysokiej klasy sprzęt audio, który pozwoli Ci usłyszeć każdy szczegół i poczuć pełnię emocji płynących z ekranu.

Artykuł zawiera linki do partnerów.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news