Telekomy

Nowa oferta Heyah na kartę. Największe transfery danych w ofertach na kartę

Grzegorz Ułan
Nowa oferta Heyah na kartę. Największe transfery danych w ofertach na kartę
3

Operator Heyah - submarka T-Mobile, po cichu i bez większego rozgłosu udostępnił nową ofertę na kartę, w której to pojawiły się bonusy za doładowanie konta.

Bonusy za cykliczne doładowania konta w ofercie na kartę, to sposób operatorów na utrzymanie klientów pod swoimi skrzydłami, którzy to lubią zmieniać często oferty. Wprowadził je już dawno Orange, ma je też Plus i T-Mobile. W Heayh pojawiły się po raz pierwszy i to nie byle jakie, do tego w atrakcyjnej cenie.

Przy okazji postanowiłem sprawdzić oferty na kartę u pozostałych operatorów i zebrać wszystkie te, który mają w pakiecie transfer danych z minimum 50 GB w miesiącu.

Największy transfer danych w ofercie na kartę w zasięgu sieci Orange

W ofercie na kartę w Orange, trzeba się trochę nagimnastykować, by uzyskać 50 GB transferu danych w miesiącu. W pierwszej kolejności musimy dwa razy doładować online konto - raz kwotą 30 zł i drugi raz 10 zł. Za te doładowania otrzymamy łącznie 20 GB + 10 GB za dwa doładowania online.

Na koniec aktywujemy pakiet Bez limitu do wszystkich + 20 GB z 5G i Social Pass za 39 zł na 31 dni, co daje nam razem 50 GB w miesiącu z nielimitowanymi rozmowami i wiadomościami.

Bez kombinacji z kolei 50 GB transferu danych dostaniemy w ofercie Orange Flex za 50 zł miesięcznie, a dwa razy więcej - 100 GB za 80 zł.

Największy transfer danych w ofercie na kartę w zasięgu sieci Play

W ofercie na kartę w Play pojawiła się właśnie promocja za aktywacje pakietu w aplikacji Play24 oraz nowy plan PLAY SOLO XL NEXT za 40 zł, w którym dostępne jest teraz 50 GB.

Nie wiem czy to przypadek z taką nazwą dla tego planu czy zamierzone skojarzenie z ofertą Play NEXT, w której za 45 zł miesięcznie również możemy korzystać z 50 GB transferu danych w miesiącu.

Największy transfer danych w ofercie na kartę w zasięgu sieci Plus

W zasięgu sieci Plus również mamy dwóch operatorów z ofertami na kartę z dużymi paczkami danych. W a2mobile możemy aktywować plan z 50 GB transferu danych za 44,90 zł miesięcznie i z 100 GB za 59,90 zł.

Drugim operatorem jest Lycamobile, który również ma dwa plany z minimum 50 GB transferu danych, jednak to jedyny operator w tym zestawieniu bez nielimitowanych MMS/ów, za to z kumulowaniem niewykorzystanego transferu.

To tym samym najtańsza opcja na 50 GB transferu danych (warunek konieczny - aktywacja online) za 25 zł miesięcznie. Drugi pakiet z 80 GB transferu danych kosztuje 49 zł.

Największy transfer danych w ofercie na kartę w zasięgu sieci T-Mobile

Przechodzimy już do oferty na kartę Heyah, w której to od teraz możecie korzystać z największych transferów danych z ofert na kartę w zasięgu sieci T-Mobile.

Pierwszy plan - za 35 zł miesięcznie, gdzie standardowo mamy 20 GB transferu danych za doładowanie przyznawany jest bonus 35 GB, co łącznie daje nam 55 GB w miesiącu. Z kolei w planie za 45 zł miesięcznie do dyspozycji wraz z bonusem mamy 70 GB.

Podsumowanie w tabelce

Największy pakiet danych w ofercie na kartę Lycamobile Heyah na kartę Orange na kartę Play na kartę a2 mobile Heyah na kartę
Nielimitowane rozmowy komórkowe i stacjonarne tak tak tak tak tak tak
Nielimitowane wiadomości SMS/MMS bez MMS tak tak tak tak tak
Transfer danych 50 GB 55 GB 50 GB (5G) 50 GB (5G) 50 GB (5G) 70 GB
Opłata miesięczna 25,00 zł 35,00 zł 39,00 zł 40,00 zł 44,90 zł 45,00 zł
Największy pakiet danych w ofercie na kartę Play NEXT Lycamobile Orange Flex a2 mobile Orange Flex
Nielimitowane rozmowy komórkowe i stacjonarne tak tak tak tak tak
Nielimitowane wiadomości SMS/MMS tak bez MMS tak tak tak
Transfer danych 50 GB 80 GB 50 GB 100 GB (5G) 100 GB (5G)
Opłata miesięczna 45,00 zł 49,00 zł 50,00 zł 59,90 zł 80,00 zł

 

Tak więc uzbierało się już nam aż 11 ofert na kartę z minimum 50 GB transferu danych w miesiącu. Jest w czym wybierać i to w zasięgu sieci każdego z operatorów infrastrukturalnych. W nawiasach przy transferach zaznaczyłem dodatkowo, w których ofertach na kartę możecie skorzystać z dostępu do 5G danego operatora.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu