Telekomy

Sprawdzamy, czy opłaca się wziąć najnowszy Sony Xperia 10 w abonamencie Plush

GU
Grzegorz Ułan
3

Sony Xperia 10 to średniak, który zadebiutował wraz z Xperia 10 Plus na tegorocznych targach MWC. To było tydzień temu, a już dziś pojawia się w ofercie Plush. Sprawdzamy ceny, czy to się opłaca.

Więcej o Sony Xperia 10 i Xperia 10 Plus przeczytacie we wpisie Pawła, który miał okazje już się z nimi zapoznać - Sony uderza z nowościami w średnią półkę cenową. Oto Sony Xperia 10 i Xperia 10 Plus oraz z poniższego wideo:

Z tego wpisu wyciągniemy tu tylko najważniejszą informację, Sony Xperia 10 będzie kosztowała 1 499,00 zł w regularnej sprzedaży. Ile chce za niego Plush? Sprawdźmy.

Sony Xperia 10 w Plush za 1 zł na start

Najpierw zerknijmy na abonament, w którym Sony Xperia 10 dostaniemy za złotówkę na start. Abonament rzecz jasna jest na 24 miesiące, a w nim mamy nielimitowane rozmowy komórkowe i stacjonarne, nielimitowane wiadomości SMS/MMS oraz 15 GB transferu danych. Do tego przez pierwsze 3 miesiące nie płacimy za transfer do YouTube, a od 4 miesiąca mamy na to dodatkowe 10 GB, nie zlicza nam tez transferu przy korzystaniu z Facebooka, Messengera, Instagrama oraz WhatsAppa. Koszt to 25,00 zł miesięcznie.

Do wspomnianej oferty dobieramy smartfona Sony Xperia 10, na start zapłacimy za niego 1,00 zł i 24 raty po 62,00 zł. Razem więc za sprzęt po dwóch latach zapłacimy 1 489,00 zł, czyli o 10,00 zł mniej niż aktualnie w sklepach, do tego o połowę tańszy abonament niż u wszystkich operatorów z "wielkiej czwórki", nawet w spółce matce Plusie, nie ma więc po co wrzucać tego teraz w tabelkę.

Całkiem udana oferta na ten smartfon, więc jak polujecie na niego, warto zatrzymać się na tej opcji. Pamiętajcie, że dokładnie w tym abonamencie, przy przenoszeniu numeru nie zapłacicie za ten abonament przez 3 miesiące, więc od końcowego kosztu można spokojnie odjąć jeszcze 75,00 zł.

Źródło: Plus.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu