Telekomy

No to mamy komplet - Plus również zaczyna sprzedaż smartfonów na raty 0%

GU
Grzegorz Ułan
2

Plus nie mógł zostać obojętny na ruchy konkurencji i podobnie jak ostatnio T-Mobile, dołączył do Orange i Play, udostępniając w swojej ofercie opcje zakupu smartfonu na raty 0% bez kosztów abonamentu, choć nie do końca…

Jesteś w trakcie trwania umowy, a zepsuł się, zniszczył, zagubił smartfon? Trzeba kupić nowy, bo do końca umowy jeszcze kilka miesięcy. Dobrze jak masz w rezerwie gotówkę, jak nie, trzeba się rozejrzeć na ratami, najlepiej 0%. Do grona trójki operatorów, którzy taką opcję oferowali dołącza właśnie Plus.

To oferta dla klientów chcących nabyć smartfony w atrakcyjnych cenach i szczególnie atrakcyjna dla osób, które swój telefon straciły, chcą dokupić go dla bliskich lub korzystały do tej pory z oferty „Tylko SIM” lub oferty „na kartę”, a także dla tych klientów, którzy poszukują smartfonowych nowości o lepszych parametrach technicznych.

Play i T-Mobile zrobili zwyczajnie kopię oferty sklepów stacjonarnych, czyli wrzucają smartfona do oferty w cenie rynkowej i dzielą ją na 10 czy 20 rat równych rat 0%, niezależnie czy jesteście ich klientami czy nie.

Orange z kolei oferuje sprzedaż ratalną smartfonów w różnych cenach dla swoich klientów i innych dla „obcych”. Dla swoich oczywiście taniej i to jest najlepsza opcja jak do tej pory według mnie.

Plus też chciał się wyróżnić i do każdego smartfona kupionego w ten sposób dorzuca kartę SIM. Można z niej korzystać lub nie, umowa jest na czas nieokreślony i nie generuje kosztów póki nie zadzwonimy, nie wyślemy wiadomości czy nie skorzystamy z internetu. W przeciwnym wypadku zaczniemy płacić maksymalnie 10 zł za rozmowy, drugie 10 zł za wiadomości, 10 zł za 2 GB internetu oraz 0,23 za każdego MMS-a.

Źródło: Plus.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu