AntywebTV

TOP 5 najlepszych smartfonów 2018 roku

Paweł Winiarski
TOP 5 najlepszych smartfonów 2018 roku
1

Końcówka roku to czas podsumowań. Nie zamierzam być gorszy i przygotowałem swoje zestawienie TOP5 najlepszych moim zdaniem smartfonów 2018 roku. Wybrałem same flagowce za grube tysiące? Sęk w tym, że nie.

Oczywiście obecność dwóch bardzo drogich flagowców była do przewidzenia i dla nikogo nie będzie niespodzianką. To fantastyczne, prawie kompletne urządzenia, których nie sposób nie ująć w zestawieniu najlepszych smartfonów mijającego roku. Jak sami wiecie trochę tego sprzętu przeszło mi przez ręce, odnośnie każdego mam wyrobione zdanie (z którym oczywiście część z Was może się kompletnie nie zgodzić). Dodatkowo sam zmieniałem w tym roku telefon, stanąłem więc przed trudnym dylematem - wydać więcej i kupić coś znanej firmy, z którą mam już pewną historię, czy może zainwestować w coś nowego i sprawdzić czy zastąpi mi "klasycznego" flagowca, do którego przywykłem.

Ale żeby dalej nie przedłużać, oto moje zestawienie TOP 5 najlepszych smartfonów 2018 roku.

Jestem bardzo ciekawy jak wygląda wasze TOP 5 najlepszych smartfonów 2018 roku. Zapraszam więc do komentarzy. Nie każdy szuka oczywiście w telefonie tego samego, więc i takie zestawienia mogą być różne.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu