AntywebTV

Piracenie seriali, muzyki i gier to dziś straszny obciach

Paweł Winiarski
Piracenie seriali, muzyki i gier to dziś straszny obciach
632

W sumie piracenie zawsze było obciachem, ale teraz nie ma żadnego argumentu, który mógłby je usprawiedliwiać. Dlaczego? Bo serwisy i usługi oferują tak tani i łatwy dostęp do treści, że aż głupio z nich nie korzystać.

Gdyby rynek seriali, gier i muzyki wyglądałby tak jak dziś za czasów mojego uczęszczania do szkoły - pewnie nie skończyłbym nawet podstawówki. Albo rodzice musieliby mi zabierać sprzęty żebym w ogóle chciał robić coś innego. Kompletnie nie rozumiem jak można dziś piracić, pomijając nawet kwestie etyczne, to po prostu nie ma sensu.

I co, dobre argumenty? Dodajcie do tego promocje na Steamie, GoGu czy jakimkolwiek innym sklepie z grami, czarne piątki, sezonowe wyprzedaże, czasem za stówkę da się kupić kilka świetnych gier. Ja żałuję tylko że nie można dokupić czasu bo doba nie jest z gumy.

Dostęp do seriali, muzyki i gier jeszcze nigdy nie był tak prosty i tak tani. Moim zdaniem to wytrąca piratom wszystkie argumenty z ręki. Mając do wyboru takie opcje po prostu wstyd piracić i taki sam wstyd się do tego publicznie przyznawać.

To oczywiście moje zdanie i pewnie część z Was się ze mną nie zgodzi. Jestem więc bardzo ciekawy co Wy sądzicie zarówno o piractwie w dzisiejszych czasach jak i o usługach, o których opowiadałem. Dajcie znać w komentarzach. Zachęcam też oczywiście do zostawienia łapki w górę i subskrybowania naszego kanału. To tyle ode mnie trzymajcie się cześć.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hot