AntywebTV

TOP 5 kanałów technologicznych na polskim YouTube

Paweł Winiarski
TOP 5 kanałów technologicznych na polskim YouTube
13

Polski YouTube to nie tylko hip-hop, śmieszne filmiki, patologia i Lord Kruszwil. Znajdziecie tu wiele dobrych kanałów zajmujących się technologiami - smartfonami, tabletami i wszystkim co ma związek z tak zwanym tech. Wybrałem więc 5 moim zdaniem najlepszych i najciekawszych kanałów technologicznych na polskim YouTube.

Bez wsparcia dużych koncernów medialnych, redakcji serwisów technologicznych, firm produkcyjnych - bez ekipy odpowiedzialnej za przygotowanie materiałów, bez operatorów, dźwiękowców, montażystów. Można zrobić bardzo dobry, jakościowy kanał technologiczny całkowicie samemu. Te 5 przykładów jest tego doskonałym dowodem.

To oczywiście moja topowa piątka i kanały, które regularnie oglądam z wielu powodów. Lubię je za merytorykę, warstwę plastyczną, osobowość prowadzącego - każdy z wymienionych autorów jest inny, ma inną ekspresję inny styl i inny sposób prowadzenia swojego kanału. Każdego z nich łączy jednak pasja do technologii i do tworzenia filmów - to czuć i widać w każdym z opublikowanych materiale. Tym bardziej cieszę się, że udało im się z tego zrobić regularną pracę, nie ma bowiem nic lepszego niż spędzać kilka godzin dziennie na tym, co uwielbia się robić. A że - zupełnie przy okazji - robią to bardzo dobrze, pozostaje tylko się cieszyć. Trochę posłodziłem, to prawda, ale jeśli interesujecie się technologiami (choć przede wszystkim panowie skupiają się jednak na smartfonach) i nie znacie tych kanałów, warto nadrobić zaległości. W opisie filmu znajdziecie linki, pozostaje wtedy już tylko kliknąć przycisk subskrypcji.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu