Telewizja

Najlepsze reklamy i zwiastuny Super Bowl. Zapowiedź Stranger Things 2!

Konrad Kozłowski
Najlepsze reklamy i zwiastuny Super Bowl. Zapowiedź Stranger Things 2!
9

Super Bowl to nie tylko widowisko sportowe. Złośliwi twierdzą, że to podczas tego show liczy się wszystko, ale nie sport. Jakkolwiek by nie było, to właśnie to coroczne wydarzenie skupia wokół siebie specjalnie przygotowywane reklamy, klipy i zwiastuny. Oto najlepsze z nich.

Zacznijmy od zapowiedzi premiery drugiego sezonu:

Stranger Things

Kiedy seria pojawi się na Netfliksie? Wszystko wskazuje, że już w Halloween.

Intel - Powtórka w 360 stopniach

System powtórek 360 stopni jest już stosowany m. in. podczas transmisji NBA - Intel postanowił przypomnieć kto dokładnie stoi za tą technologią i jak bardzo jest atrakcyjna. Potrafi przecież sprawdzić, że zwykłe czynności również wyglądają intrygująco.

Airbnb - We Accept

Swoista odpowiedź Airbnb na politykę Donalda Trumpa zamykającego granice USA na obywateli konkretnych krajów.

Google Home i Asystent Google

Asystent Google i Google Home to jedne z najważniejszych w tym momencie produktów firmy z Mountain View. Klip na Super Bowl nie mógł więc przedstawiać nic innego. Jednominutowy spot prezentuje życiowe sytuacje, w których asystent głosowy ułatwia i przyspiesza codzienne czynności, jak włączanie odtwarzania muzyki czy sterowanie światłami.

Sprint - upozorowana śmierć w celu zerwania umowy

(Odrobinę) kontrowersyjna reklama o upozorowanej śmierci mającej doprowadzić do zerwania umowy z siecią Verizon. Sprint nie miał oporów przed zamówieniem jej i wyemitowaniem.

Nintendo Switch

Nowa konsola Nintendo również doczekała się obecności w bloku reklamowym tegorocznego Super Bowl.

Samsung

W jaki sposób reagujemy na wydarzenia w wirtualnej rzeczywistości? Samsung postanowił to pokazać w swoim spocie.

Amazon - asystentka Alexa

Alexa oraz Amazon Echo są głównymi bohaterami trzech klipów przygotowanych przez Amazon.

Szybcy i Wściekli 8

Czy tego chcemy, czy nie, seria Szybkich i Wściekłych trwa. Tym razem jeden z głównych bohaterów zmienia stronę barykady.

The Handmaid's Tale

Dotychczasowe oryginalne serie Hulu (dramaty) nie zdołały zachwycić widzów, jak te od Netfliksa czy Amazonu. Czy tym razem ulegnie to zmianie? Nadzieje związane z premierą The Handmaid's Tale są naprawdę spore.

Transformers: Ostatni Rycerz

Po, delikatnie mówiąc, nieprzekonującej trzeciej odsłonie filmowych przygód Transformerów zrezygnowałem z seansu Wieku Zagłady. Ostatni Rycerz, czyli piąty już film w serii, może mnie nakłonić do nadrobienia czwórki, tylko po to, by w czerwcy wybrać się do kina.

Logan

Na ten tytuł czekają wszyscy fani uniwersum Marvela i nie tylko. Najmroczeniejsze widowisko z Wolverinem w roli głównej? To może być coś świetnego.

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

O ile do tej pory polskie tytuły filmów z Jackiem Sparrowem były odpowiednie, tak tym razem nasz dystrybutor nie miał dobrego pomysłu na przetłumaczenie i zachowanie oryginalnego znaczenia twórców. A szkoda, bo "Zemsta Salazara" nie zachęca i działa tak samo, jak "Dead Men Tell No Tales".

 

 

 

 

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu