Akcja Partnerska

Najlepsze gry dostępne w ramach Xbox Game Pass

TP
Tomasz Popielarczyk
4

Xbox Game Pass jest niewątpliwą rewolucją w świecie gier (szczególnie konsolowych). Płacimy miesięcznie niewielką kwotę, a w zamian otrzymujemy dostęp do ponad 100 gier - z czego wiele z nich to wysokobudżetowe produkcje typu AAA oraz nowości. Zebraliśmy w jednym miejscu dziesięć najbardziej grywalnych, wciągających i niepozwalających przejść obok siebie obojętnie produkcji, dla których warto kupić Xbox Game Pass. Oto one.

Advertisement

Forza Horizon 4

Sunset Overdrive


Ta gra była tak dobra, że po kilku latach Microsoft zdecydował się wypuścić ją ponownie na PC. Sunset Overdrive to produkcja zwariowana do granic możliwości, gdzie absurd goni absurd, a słowo groteska nasuwa się na usta częściej niż wciskanie przycisków odpowiedzialnych za strzelanie. Trudno ją scharakteryzować w zwięzły sposób - trzeba po prostu zagrać i przekonać się samemu.

Zobacz też: Najlepsze gry 2018 roku

Warhammer: Vermintide 2


Wyobraźcie sobie świat z Warhammera, w którym wcielamy się w jednego krasnoludzkiego wojownika, łowcę czarownic, elfią łuczniczkę, a nawet piromankę. Wszystko po to, aby brać udział w przygodach i walczyć z hordami szczurów atakujących granice Bretonnii. Gra jest nastawiona na sieciową kooperację. Jeżeli zagrywaliście się w takie produkcje, jak Left for Dead, poczujecie się tutaj, jak w domu.

Wolfenstein: The New Order


Nowe wcielenie Wolfensteina i w dodatku lepsze niż kiedykolwiek wcześniej. Gra czerpie wszystko, co najlepsze ze współczesnych FPS-ów i dorzuca do tego garść autorskich rozwiązań. W rezultacie powstała bardzo przyjemna strzelanka osadzona w realiach II Wojny Światowej, w której szybko przekonamy się, co by było, gdyby ową wojnę wygrali właśnie naziści.

Rocket League


Dwie bramki, ogromna piłka i małe samochodziki jeżdżące po boisku - pomysł wydaje się kuriozalny. W praktyce Rocket League to bardzo udana zręcznościówka, która właściwie redefiniuje określenie “grać w piłkę”. Może nie jest to rozrywka, którą pokochają fani piłki nożnej. Niemniej grywalność i oryginalna forma czynią ten tytuł naprawdę wartym uwagi.

A to nie wszystko!

Xbox Game Pass to również tona gier z gatunku indie, z czego wiele z nich jest prawdziwymi perełkami (Human Fall Flat, Lumo, Spelunky, Braid, Terraria itd.). W katalogu znajdziemy też dużo gier z Xboksa 360 działających na Xboksie One. Jeżeli zatem nie mieliśmy okazji ich dotąd sprawdzić, jest to doskonała okazja, żeby nadrobić zaległości. Wśród nich warto wymienić takie hity, jak Bayonetta, Fable I, II oraz III, Mass Effect czy Star Wars: The Force Unleashed.

Warto też podkreślić, że część gier jest dostępna w ramach abonamentu również na komputerach z Windows 10. Wśród nich jest m.in. zgarniająca świetne oceny Forza Horizon 4.

Bezpłatnie możemy testować Xbox Game Pass przez 14 dni. A jeżeli nam się spodoba, to mamy teraz wyjątkową okazję kupić roczny abonament za połowę ceny. Daje to ok. 20 złotych za miesiąc. 20 złotych za dostęp do ciągle poszerzanego katalogu ponad 100 gier, w którym umieszczane będą w dniu premiery exclusive’y Microsoftu (właściwie jeden taki exclusive kosztuje nas tyle, ile ów roczny abonament). Trudno przejść obok takiej promocji obojętnie.

Kup roczny abonament Xbox Game Pass 50% taniej! Teraz dostępny w sklepach Euro i na euro.com.pl

-
Materiał powstał we współpracy z marką Xbox

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: