Felietony

Najlepsze gry miesiąca na iOS — kwiecień 2017

Kamil Świtalski
Najlepsze gry miesiąca na iOS — kwiecień 2017
0

Podpowiadamy, jakie gry warto zainstalować na smartfonie z iOS. Jeżeli Twój iPhone staje się nudny - tę produkcje go rozruszają.

Tekst pierwotnie pojawił się na AntyApps.pl, gdzie testujemy najlepsze aplikacje mobilne na Androida, iOS i Windows

Die With Glory

Projektów takich jak ten, szczególnie na smartfonach i tabletach, nie widujemy na codzień zbyt wielu. Twórcom Die With Glory udało się w zręczny humor połączyć wciągającą przygodę, łamigłówki i elementy zręcznościowe. Co ważne: wszystkie z nich zostały dopieszczone do perfekcji. To jedna z tych gier, od których niezwykle trudno jest się oderwać!

Przejdź do recenzji Die With Glory

Ms. Spell

Roguelike to dość specyficzny gatunek, który wymaga od nas sporo cierpliwości i nauki. Większość gier ma przez to dość wysoki próg wejścia. Ms. Spell proponuje idealną w swojej prostocie rozgrywkę, od której... niesamowicie trudno się oderwać!

Przejdź do recenzji Ms. Spell

Planescape: Torment

Klasyka gatunku cRPG. Planescape: Torment wciąż pozostaje jedną z najlepiej napisanych historii w grach wideo, mimo że swoje lata już ma. W wersji mobilnej, przy której pracował reżyser oryginału, oferuje równie wysokiej jakości rozrywkę -- i dodatkowo jeszcze kilka nowości. Warto mieć jednak na uwadze, że tamtejszy interfejs na mniejszych ekranach nie działa najlepiej, ale spokojnie: na tabletach i większych modelach smartfonów sprawdza się perfekcyjnie!

Przejdź do recenzji Planescape: Torment

Przyznaj się

Przyznaj się to gra typowo imprezowa. Jeżeli nie macie żadnych kart z wyzwaniami, a typowe szczerość czy odwaga okazuje się zbyt wielkim wyzwaniem -- oto rozwiązanie wszystkich waszych problemów. Wybieramy kategorię pytań, dogrywamy szczegóły i rozpoczynamy. Im większa grupa, tym lepiej!

Przejdź do recenzji Przyznaj się

SCRAP

Polskie i dobre! Jeżeli macie ochotę na dobrego runnera, to jedna z tych produkcji, których nie powinno zabraknąć na waszej liście gier. Nie, tym razem zamiast niekończącej się przygody. Twórcy oddają w nasze ręce zestaw kilku światów z solidnie zaprojektowanymi i przemyślanymi trasami. A jakby tego było mało -- dochodzi jeszcze zestaw dodatkowych wyzwań dla każdej z nich!

Przejdź do recenzji SCRAP

STAR WARS Puzzle Droids

Gwiezdne Wojny -- czegokolwiek by nie mówić o ich najświeższych odsłonach -- wciąż pozostają jedną z największych filmowych marek. Dlatego match-3 z bohaterami kultowej serii nie są niczym dziwnym, prawda? Star Wars: Puzzle Droids to świetnie wykonana zabawa, która -- jeżeli nie odepchnie was ilością mikropłatności -- ma szansę skraść wiele godzin z waszego życia.

Przejdź do recenzji STAR WARS: Puzzle Droids

Tokaido

Planszówki w elektronicznych wydaniach od lat doskonale sobie radzą. A Tokaido jest tego idealnym przykładem. Zamknięta w nienachalnej, estetycznej, oprawie, przygoda w Japonii z dawnych lat przyciąga nieskomplikowanymi zasadami i trybem zabawy wieloosobowej. Jeżeli robicie sobie przerwę od klasyki gatunku i szukacie dla nich godnego zastępstwa -- Tokaido powinno znaleźć się wysoko na liście gier do sprawdzenia!

Przejdź do recenzji Tokaido

Vignettes

Jedna z produkcji o których przed premierą nie mówiło się specjalnie dużo, ale gdy już pojawiła się na rynku -- od wejścia porwała wszystkich pasjonatów kombinowania z perspektywą. Jeżeli zatem lubicie dobre łamigłówki wymagające sporej wyobraźni, to Vignettes z całą pewnością przypadnie wam do gustu!

Przejdź do recenzji Vignettes

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu