Felietony

Najlepsze aplikacje na Androida — kwiecień 2017

Kamil Świtalski
Najlepsze aplikacje na Androida — kwiecień 2017
6

Szukacie fajnych aplikacji na Androida? Pomożemy. W kwietniu obrodziło programami społecznościowymi, ale też narzędziami do zarządzania czasem.

Tekst pierwotnie pojawił się na AntyApps.pl, gdzie testujemy najlepsze aplikacje mobilne na Androida, iOS i Windows

Dramsclub

Dramsclub to przydatna aplikacja dla miłośników whisky. Zarówno tych którzy rozpoczynają swoją przygodę, jak i koneserów, którzy lubią dzielić się swoją wiedzą z mniej kompetentnymi smakoszami. Warto jednak wiedzieć, że w programie nie znajdziemy opisów podawanych przez destylarnie czy dystrybutorów, a każda ocena jest bardzo subiektywną opinią każdego użytkownika, dlatego nasze doznania mogą znacznie się od nich różnić.

Przejdź do recenzji Dramsclub

Focus Timer Reborn

Aplikacje do zarządzania czasem w ostatnich miesiącach cieszą się coraz większą popularnością. Jedni stawiają na dziesiątki zaawansowanych funkcji, inni kierują się jednak prostotą. Focus Time Reborn łączy oba te podejścia w wyjątkowo zręcznej formie.

Przejdź do recenzji Focus Time Reborn

GlassWire

Oto propozycja dla wszystkich, którzy mają problem by zmieścić się w swoich miesięcznych pakietach. Jeśli macie problemy ze zużyciem pakietu przed końcem miesiąca, albo po prostu chcielibyście mieć panowanie nad aplikacjami, które są zwyczajnie zbyt zasobożerne, to GlassWire powinno okazać się solidnym lekarstwem na wasze problemy.

Przejdź do recenzji GlassWire

InstaSwipe

Poziome zdjęcia na Instagramie wam nie wystarczają w kontekście zamieszczanych w serwisie panoram? InstaSwipe jest aplikacją, która pomoże zrobić solidny użytek z najnowszej funkcji -- czyli zamieszczania całej sekwencji zdjęć, między którymi przełączamy się prostym maźnięciem palcem.

Przejdź do recenzji InstaSwipe

Messenger Lite

Messenger w ostatnich latach stał się niezwykle zasobożerną i ociężała aplikacją. Macie dość? Nie tylko wy i Facebook najwyraźniej dobrze sobie zdaje z tego sprawę, dlatego zaoferował dużo lżejszego klienta dla swojego komunikatora, który od niedawna dostępny jest oficjalnie rownież w Polsce. Messenger Lite nie tylko działa znacznie sprawniej, ale też oferuje wsparcie dla całego szeregu urządzeń -- również tych, które lata świetności mają już dawno za sobą. Przy okazji nie odstrasza natłokiem dodatków, które stały się ostatnio zmorą "głównej" aplikacji.

Przejdź do recenzji Messenger Lite

Twój Tatrzański PN

Twój Tatrzńaski PN to niewątpliwie nie jest najładniejsza z aplikacji jakie znajdziecie na Androida. Wygrywa jednak rzetelnością i kompleksowością w temacie znajomości, edukowania i pomocy w nawigacji po terenach Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Przejdź do recenzji Twój Tatrzański PN

Vookmark

Vookmark to multiplatformowa usługa, za pośrednictwem której możemy łatwo zapisywać materiały filmowe "na później" z całego pakietu najpopularniejszych serwisów z filmami — YouTube, Vimeo, Dailymotion, Facebooka oraz Reddita.

Przejdź do recenzji Vookmark

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu