Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Moje przemyślenia

Nagrali 20 hip-hopowych kawałków aby zainteresować swoim startupem inwestorów

GM
Grzegorz Marczak
10

Kiedy już myślę, że niewiele rzeczy jest mnie w stanie zaskoczyć pojawiają się tacy ludzie jak ekipa z startupu undrip.com. Poszukują dla swojego przedsięwzięcia pieniędzy i postanowili zwrócić na siebie uwagę inwestorów w dość nietypowy sposób, nagrywają całkiem niezły kawałek hip-hopowy. Co więcej...

Kiedy już myślę, że niewiele rzeczy jest mnie w stanie zaskoczyć pojawiają się tacy ludzie jak ekipa z startupu undrip.com. Poszukują dla swojego przedsięwzięcia pieniędzy i postanowili zwrócić na siebie uwagę inwestorów w dość nietypowy sposób, nagrywają całkiem niezły kawałek hip-hopowy. Co więcej nagrali ich ok 20 imiennie dedykując je do poszczególnych znanych inwestortów. Na ich liście znalazły się min. takie nazwiska jak Mark Cuban, Arrington, Sean Parker, Ron Conway i inni. Przyznam, że gdybym był inwestorem na pewno zaprosiłbym tych ludzi na rozmowę :)


http://youtu.be/5qGJYA5RAoI

i przykładowy klip skierowany do konkretnego inwestora


http://youtu.be/LNxGJRNNihY

Jeśli chodzi o ich startup to na razie nie wiele o nim wiem, z opisu zrozumiałem że będzie to narzędzie, które uporządkuje nam informacje z naszych social media (na razie chyba głównie twitter) i pozwoli nam skupić się na tych najbardziej wartościowych czyszcząc jednocześnie nasz stream z wszytkiego co niepotrzebne.

Znalazł i udostępnił na FacebookuKrzysiek Kowalczyk

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Startup