Netflix

Na Netfliksie można już płacić w polskich złotówkach [prasówka]

Tomasz Popielarczyk
6

Netflix wprowadza polski cennik, a to oznacza, że od teraz za abonament będziemy płacić w złotówkach. Nie oznacza to niestety, że będzie taniej.

Polski cennik w Netfliksie

Netflix poszedł po linii najmniejszego oporu. Nowy cennik to po prostu bezpośrednie przeliczenie cen amerykańskich. Nie będziemy zatem płacić wcale taniej. Plan Basic wyceniono na 34 złote, Standard na 43 zł, natomiast Premium - na 52 zł. Szczegóły możecie zobaczyć wyżej. Pod pozostałymi względami nic się nie zmieniło. Strona www ciągle pozostaje w języku angielskim i nie wiemy, kiedy ulegnie to zmianie.

T-Mobile daje klientom akcje

To dość nietypowa sytuacja, bo sieć T-Mobile (ta amerykańska) planuje rozdać swoim klientom akcje. Do programu ma się zakwalifikować aż 11 mln klientów. Aktualnie za pojedynczą akcję T-Mobile płaci się 44 dol. Cena ta ma jednak nie spaść, bo sieć nie planuje na potrzeby swojego projektu emisji nowych papierów wartościowych. Szacuje się, że w ten sposób udostępnionych ma zostać nawet 1 mln akcji. To prawdopodobnie pierwsza na świecie tego typu inicjatywa.

Microsoft uruchamia aplikację Planner

Microsoft uruchamia aplikację Planner, która jest częścią Office'a 365. Jest to nic innego jak menedżer projektów, a więc pod względem możliwości i dostępnych funkcji nie różni się specjalnie od takich usług, jak Asana czy Trello. Twórcy postawili na klasyczny interfejs, a więc całość prezentuje się prosto i dość przejrzyście. MS adresuje to rozwiązanie głównie do osób, które dotąd korzystały z klasycznych aplikacji Office'a, ale potrzebują dodatkowych funkcji do organizacji pracy. Całość zintegrowano z OneNote oraz Outlookiem.

Google Clock 4.4

Google wprowadza do sklepu Play aktualizację aplikacji Zegara. W nowej wersji dodano możliwość regulowania głośności alarmu bezpośrednio w menu. Pojawiła się też możliwość ustawienia wibracji dla timera. Lekki lifting przeszedł też interfejs - poprawiono ułożenie ikonek i wprowadzono kilka pomniejszych zmian. Co istotne, nowa wersja została mocno odchudzona i program ma obecnie zaledwie 1 MB rozmiaru.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

PolskaVoDNetflix